Napisz charakterystykę zenka wójcika
Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Treść.. Zenek Wójcik to szesnastoletni chłopak,który wraz z ojcem mieszka we Wrocławiu.Jego mama zmarła,a opiekę nad chłopakiem przejął ojciec,który prowadził warsztat samochodowy.Często po pracy przychodził pod wpływem alkoholu i bił i znęcał się nad Zenkiem.Chłopak nie wytrzymuje .Zenek Wójcik jest postacią trudną do jednoznacznej oceny, lecz można śmiało powiedzieć, że wzbudza sympatię i ostatecznie rehabilituje się w oczach czytelnika, który mógł go potępiać za kradzież pieniędzy i jabłek, do której dodatkowo namówił swych kolegów.Na pewno ocenę jego postępowania łagodzi wiedza o jego życiu i trudnej sytuacji, w jakiej znalazł się po .Charakterystyka Zenka Wójcika („Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Uciekł z domu ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. Najbliższą mu osobą jest wuj Antoni Janica, brat mamy.. Nigdy jeszcze nie zachowywał się w ten sposób.Zenek Wójcik stawał się coraz bardziej opanowany, mniej uparty i opryskliwy.. Jego matka nie żyje, a ojciec pracuje w warsztacie samochodowym.. Ma około 16 lat i mieszka we Wrocławiu.. Przez admin .. Ponieważ nie chciał już dłużej znosić szykan i znęcania się, postanowił uciec do wuja, Antoniego Janicy.Zenek Wójcik - charakterystyka..

Zenek uciekł od ojca w poszukiwaniu swojego wuja Antoniego Janicy.Napisz charakterystykę Zenka Wójcika.minimum2 strony.

Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Miał 16 lat pochodził z Wrocławia miał ciemne włosy i grube brwi, chłopiec był wysoki i szczupły.. Zrozumiał, że na Ziemi istnieją ludzie, którym można zaufać.. Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: „Ten obcy".. Do Olszyn przybył z Wrocławia, gdzie po śmierci matki mieszka z ojcem - alkoholikiem, kierującym warsztatem samochodowym.Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej Ten obcy.. Zenek Wójcik to główny bohater książki pt. "Ten Obcy".. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafił dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.A gdyby miał tajemnicę, to nie zdradziłbym jej nikomu, żeby nie wiem co… I Zenek dziwiłby się (i wszyscy inni też), że chociaż młodszy, mogę zrobić to samo, co starszy.. Rodzic niestety wszystkie zarobione pieniądze wydawał na alkohol.Przydatność 70% Charakterystyka Zenka Wójcika.. poleca 85% 10820 głosów.. Przybywa…Zenek Wójcik - charakterystyka • Ten obcy.. Jego matka zmarła, zaś ojciec posiada warsztat samochodowy.. Największy wpływ wywarła na niego Ula, która najlepiej ze wszystkich rozumiała Zenka i ona jedna znała odpowiedzi na pytania, na które nie chciał odpowiedzieć innym.Charakterystyka Zenka Wójcika..

Chłopiec po odejściu matki postanowił odnaleźć wujka a następnie zamieszkać u niego.Tag: Napisz charakterystykę Zenka Wójcika "Ten obcy" charakterystyka Zenona Wójcika.

Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.Zenek Wójcik - charakterystyka.. Wyznał, że szuka wujka.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której .Charakterystyka Zenka Wójcika.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Filmy.. Ma około 16 lat i mieszka we Wrocławiu.. To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy".. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Zenek Wójcik - to młody chłopaki, który mieszka we Wrocławiu ze swoim ojcem alkoholikiem.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami aż do śmierci matki.. Jego ojciec jest alkoholikiem, który ma swój zakład samochodowy.. • „Oczy Pestki znowu zamigotały gniewem.. Gdy przybywa na wyspę nieopodal Olszyn jego twarz, szyja i ręce miały przykry, szarawy kolor, właściwy ludziom po długotrwałej .Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Ten obcy Ireny Jurgielewiczowej ?. Jego ojciec jest alkoholikiem, który ma swój zakład samochodowy..

Zenek uciekł od ojca w poszukiwaniu swojego wuja Antoniego Janicy.Napisz charakterystykę Zenka Wójcika z powieści Ten... - rozwiązanie zadaniaGłównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.

Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: „Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia -stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Charakterystyka Zenka Wójcika Ten obcy.. To samo - albo i więcej!". Jego matka nie żyje.. Całe wypracowanie →Powieść Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy" to opowieść wielowątkowa, która posiada również wielu bohaterów.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. \"Ten obcy\" jest Zenek Wójcik.. Zenek Wójcik to główny bohater książki pt. "Ten Obcy".. Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.. Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten Obcy" .. Chłopak uciekł z domu, ponieważ ojciec nadużywał alkoholu i znęcał się nad nim….. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Zenek Wójcik charakterystyka postaci.. Jego matka nie żyje.. Godzi się na wizytę u lekarza - doktora Zalewskiego - ojca Uli.. Głównym bohaterem powie?ci jest Zenek Wójcik, zbuntowany i niepokorny chłopiec, sierota, uciekinier.. Kpiny Zenka dotykały ją boleśnie..

Ojciec się nad nim znęcał, dlatego uciekł z domu, by stworzyć nowy dom ze swoim wujkiem Antonim Janicą.Charakterystyka - zobacz jak napisać charakterystykę, jaki układ elementów zastosować, jakie występują jej rodzaje, zapoznaj się z przykładem charakterystyki.Z rozmowy wynika, że Zenek Wójcik jest w drodze, porusza się autostopem.

Gdy zmarła jego matka ,chłopiec został skazany na wychowywania przez ojca.. Po wizycie, mimo że miał przykazane trzy dni nie wstawać z łóżka, młody ucieka bojąc się pobytu w szpitalu.. Jego matka nie żyła.Zenek Wójcik główny bohater lektury Ten Obcy.. plan wydarzeń?. Jest wysportowanym szesnastolatkiem, niezwykle zwinnym i posiadającym zręcznościowe umiejętności.. Jego ojciec był alkoholikiem bił go i upokarzał matka chłopca zmarła.. Ten obcy - charakterystyka Zenka Wójcika.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. Zenek Wójcik to nastolatek pochodzący z Wrocławia..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt