Napisz pocztówkę po niemiecku z ferii
Pocztówka po niemiecku powinna być zwięzła i charakteryzować się .Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku 4.4 (88%) 10 votes Pocztówki to miły dowód pamięci o adresacie, mała rzecz, która potrafi ucieszyć każdego.List nieformalny do kolegi lub przyjaciela po niemiecku to jedna z dłuższych form wypowiedzi pisemnych, która obowiązuje na maturze z języka niemieckiego.. Jestem w zakopanym z moimi rodzicami i siostrą.Jeździmy tu na nartach,rzucamy się śnieżkami i korzystamy z wolnego.. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Napisz pocztówkę z Londynu po angielsku.. Był to kolejny dzień tegorocznych ferii zimowych.. Treść: Cześć Weronika!. Od 1 do 1 z 1 .Ogłoszenie po niemiecku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi w języku niemieckim.. Tu jest pięknie, super pogoda czasami pada śnieg ale nam to nie przeszkadza .Mam nadzieję że też się dobrze bawisz.Mam napisać pocztówkę z ferii zimowych po niemiecku ?. Co robisz teraz (ty i twoi przyjaciele/rodzice) (Czas Present Coutinues) Adres wymyśl.. Proszę o minimum 12 zdań, z góry dziękuję za odpowiedź.Opis weekendu w czasie Perfekt - proszę o sprawdze fast_92 08.10.09, 17:57 Mógłymi ktoś sprawdzić, ewentualnie poprawić pracę na temat "mój ostatni weekend" w czasie Perfekt, praca była niby dobrze .NAPISZ POCZTÓWKĘ PO NIEMIECKU zredaguj do koleżanki pocztówkę z bon w której, przekażesz pozdrowienia z pobytu z gór napiszesz jaka jest pogoda, opiszesz jedną z atrakcji turystycznych miejscowości w której wypoczywasz określisz termin powrotu do domu..

napisz pocztówkę po angielsku czas terazniejszy!

Polskiego nie szlifujemy!. Co robisz na ferie zimowe?. Wzór pocztówki po angielsku z tłumaczeniem na polski.. Postcard in english.Proszę pomóżcie muszę napisać pocztówkę.. Z wakacji nad morzem.. Odwiedzam kuzynostwo.Zadanie: napisz pocztówkę z wakacji do kolegi koleżanki po niemiecku Rozwiązanie: halo katja, viele grusse aus berlin ich bin jetzt in berlin und ich amusiere mich fantastisch Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.By móc napisać pocztówkę, dobrze jest znać chociaż podstawowe zwroty stosowane w takich wypowiedziach.. Proszę o przetłumaczenie pocztówki do koleżanki po niemiecku jak najszybciej!. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Ta krótka forma wypowiedzi podobnie jak pozostałe ma na celu głównie zwięzłe przekazanie najważniejszych informacji.. Zobacz również: Zaproszenie po niemiecku.Napisz pocztówkę po niemiecku : 1. ma być to do moje koleżanki Izy.. byłam na feriach w Podsarniu .. jezdziłam na sankach itp. wymyście coś .. :(proszę o pomocE-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Napisz po niemiecku krotki wywiad na temat wakacji przeprowadzony z Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: sunlitek 7.9.2010 (20:13) pare zdań w języku niemieckim Przedmiot: Język niemiecki / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: electra 10.9.2010 (20:04)Mam napisać pocztówkę z ferii zimowych po niemiecku ?.

Pozdrawiam gorąco Wersja po niemiecku: Hello Ana!

02 gru 2009.Jeden dzień z ferii zimowych - opowiadanie.. To naprawdę ważne.. Co najmniej 40 słów w języku angielski !Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. 2012-03-30 14:47:06Pocztówka po angielsku.. 2012-02-26 22:20:01Mam napisać pocztówkę z ferii zimowych po niemiecku ?. Serdecznie pozdrawiam Cie z berlinaCV po niemiecku (Lebenslauf) to ważna rzecz dla tych, którzy myślą o pracy w Niemczech lub w jakiejś międzynarodowej firmie.. 2013-01-28 15:02:46 Pomożesz J.polski ( napisz pocztówkę ) 2011-02-10 13:59:07 Napisz pocztówkę do kolegi z ferii zimowych (czas past simple)?. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać pocztówkę po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór pocztówki po niemiecku.. Prosiłabym o nie podawanie mi z google tłumacz dlatego, że on tłumaczy po jednym wyrazie zamiast całe zdanie w poprawności gramatycznej :>Napisz pocztówkę z ferii do przyjaciela Pilne potrzebuje na dziś!. Z reguły piszemy ją do rodziny lub znajomych, dlatego cechuje ją nieformalny styl.. CV jest niemal niezbędne podczas poszukiwania pracy, dlatego dobrze jest widzieć jak je napisać, oraz jak wygląda poprawne CV po niemiecku.Niemiecki.Napisz opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Pocztówka po niemiecku jest krótką formą wypowiedzi pisemnej..

Z ferii zimowych.

Już wcześniej postanowiłem sobie, że zerwę w końcu z niechlubną tradycją.Przy tej okazji napisz po niemiecku, żeby wyglądał na tę twoją I klasę.. Obudziłem się o 11, jak zwykle niewyspany.. Pocztówka ma zawierać: opisany cały dzień z ferii-krótko.. Z poniższą ściągą nie będzie to trudne!. 2013-01-28 15:02:46 Jak napisać pocztówkę po angielsku?. Ten list ma charakter nieformalny, ponieważ piszemy bliskiej nam osobie o tym co u nas słychać.Pomóżcie mi napisać pocztówkę do kolegi z niemiec z ferii zimowych.. Bardzo często w ramach nauki języka obcego pisze się takie pocztówki - ich luźny charakter sprawia, że uczniowie chętnie wykonują tego typu zadania.. Zatem jak napisać kilka zdań o wakacjach w formie pocztówki?. Ma być ona do koleżanki z niemiec o informacjach -że jestem na kursie j.niemieckiego w Berlinie .. napisze mi ktos kartke z wakacji na poziomi podstawowym po niemiecku z pozdrowieniami elacja z pobytu czesto prosba o kontakt lub kotakt po powrocie bartek19900.. 1 Zobacz odpowiedź Paralampamp Paralampamp Odpowiedź: Lieber Thomas!, Ich verbringe meine Ferien am Meer.. Wskazówki jak napisać pocztówkę po angielsku, zasady pisania, przykładowe pocztówki w języku angielskim.. (Postkarte aus denerwuje fetien) 10 zdań po niemiecku..

Napisz pocztówkę do swoich rodziców / przyjaciół z ferii zimowych.

Wysyłanie listów I pocztówek z wakacji bywa (niestety) już coraz większą rzadkością, bo wszechobecne komórki, elektroniczne skrzynki .Jak spędzacie ferie zimowe?. Zimny, szary, onury, jeden z tych, ktore najchętnij przespałoby się cały.. Pojawia się ono też jako praca domowa.. Np. jaka jest teraz pogoda, następnie wypad z kumplami na basen, iśc na zakupy po nowe ciuchy, a na koniec oglądanie filmu z moją rodziną Z góry dziękuję za pomoc PLx o szybką pomoc.Teraz czekam z niecierpliwością na Twoją odpowiedź.. .Standard w zadaniach domowych - "Napisz pocztówkę po niemiecku z wakacji nad morzem.". 2011-04-17 15:13:34 Jak mogę napisać pocztówkę np. do Roberta Kranjca?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt