Opisz środek transportu po niemiecku
die S-Bahn - kolej miejska.. Odpowiada on na pytania „kim?. ".środek transportu (też: środek lokomocji) volume_up.. Co znaczy i jak powiedzieć "środek lokomocji" po niemiecku?. Nie musi mowić perfekcyjnie, wystarczy, że bedzie rozumiał, co mówią do niego ludzie z firmy i że bedzie sobie umiał odpowiedzieć lub wyjaśnić, co .Przykłady użycia - "środek transportu" po niemiecku.. Dem demmurage - opłata należna armatorowi za przetrzymanie w porcie pełnego kontenera powyżej określonego czasu.. Beförderungsmittel {n.} PL transport publiczny {męski} volume_up.. transport publiczny.. czym?. Tak jak już obiecałam we wpisie z planami tutaj podsumowaniem wraca seria „Niemiecki w 5 minut" (wszystkie posty z tej serii tutaj).Nowy post z serii będzie ukazywał się 2 razy w miesiącu.. karetka pogotowia - der Rettungswagen, -.. Wróć do spisu treści słownika tematycznegoZapraszamy Was na 35. z cyklu filmów, które pozwolą Wam poznać podstawy języka niemieckiego.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'środek trwały' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Przykład opisu mieszkania po niemiecku z tłumaczeniem Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. 0 0 Odpowiedz.. Podobne pytania.. 0 ocen | na tak 0%.. LEKCJA 25.. Został opatentowany w 1818r., jako pierwszy dwukołowy środek transportu napędzany i sterowany przez człowieka.. Nie musisz już sięgać po słowniki!.

das Taxi - taksi.Środki transportu po niemiecku.

po angielsku proszę o szybkie odpowiedzi piszcie do 14 wtorek Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-01-16 22:16:42.. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit 🙂Często używane środki transportu po niemiecku.. Det detention - opłata należna armatorowi za przetrzymanie kontenera na .Nazywano go Laufmaschine, czyli po niemiecku „maszyną do biegania".. 0 0 Odpowiedz.. Podobne pytania.. rozpocznij naukę .tagi: pojazdy po niemiecku, nazwy pojazdów po niemiecku, środki transportu po niemiecku, nazwy pojazdów niemiecki Opublikowano 27th June 2014 , autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasją 4Czas na kolejną porcję praktycznych słówek.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Jak myślisz, jak będzie wyglądał najpopularniejszy środek transportu .środek transportu - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja..

Przykłady użycia - "transport" po niemiecku.

samolot - der Aeroplan, -e. samolot - das Flugzeug, -e.Środki transportu po niemiecku Chcesz wiedzieć, jak jest rower, samochód, samolot czy taksówka po niemiecku?. Środki transportu po niemiecku 0 10 fiszek miloszlewandowski1.. Dziś zajmiemy się ruchem drogowym i transportem.. Środki transportu - język angielski 2015-03-03 17:20:16; Język rosyjski - środki transportu 2016-08-24 .Mowię po niemiecku, wiec staram sie mu pomoc z tłumaczeniem, ale nie bardzo wiem, jak mu pomoc z nauką, bo przychodzi mi znacznie łatwiej i nie byłby to dla mnie pierwszy język obcy.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Słownictwo dotyczące środków transportu po niemiecku Jazda taksówką na Manhattanie lub złapanie pociągu na stacji Paddingon Station, to tylko kilka z możliwych sytuacji, w których możesz się znaleźć jeśli odwiedzisz Nowy Jork albo Londyn.Opisz wybrany środek transportu.. W tym celu należy użyć przyimka mit, którego jedną z funkcji jest zastępowanie polskiego narzędnika.. Pomysł podchwycili inni wynalazcy, zwłaszcza Denis Johnson z Londynu, który stworzył nowszą i ulepszoną wersję pierwotnej maszyny do biegania.. 0 ocen | na tak 0%.. - Verkehrsmittel, Transportmittel, BeförderungsmittelSprawdź tłumaczenia 'środki transportu' na język Niemiecki..

Przykład opisu koleżanki po niemiecku.

Zapraszamy na lekcję „Środki transportu" - przedstawiamy najpopularniejsze metody podróżowania, a także zwroty i pytania, które mogą się przydać podczas korzystania ze środków transportu.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Narzędnik jest to przypadek, którego nie ma w języku niemieckim.. - Fortbewegungsmittel, BeförderungsmittelForum Brak wkładu własnego - Proszę o wypisanie słówek po niemiecku dokładnie środki transportuOpis koleżanki po niemiecku.. Na poprzedniej .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa środek w słowniku online PONS!. Na Fiszkotece odnaleźć można wszystkie środki transportu po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt