Napisz po niemiecku przepraszam za spóźnienie
Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przykłady użycia.. po niemiecku.. - Kto jest dyżurnym?. • Przepraszam, gdzie znajduje się?. Kurs .Jakie jest po niemiecku: przepraszam, dziękuje, pomocy?. • Przepraszam za .. • Przepraszam, czy może Pan mi powiedzieć .• Przepraszam państwa za spóźnienie.. Przykłady użycia - "przepraszać za" po niemiecku.. - Musiałam /musiałem za każdym razem czekac na czerwonym.Tłumaczenia w kontekście hasła "przepraszam za spóźnienie" z polskiego na hiszpański od Reverso Context: Witam, wielebny Philips, przepraszam za spóźnienie.2.. późny = spät .. spóźnialski = der Nachzügler.. Wielu landsknechtów utonęło podczas przeprawy przez rzekę Etsch, po tym gdy mosty załamały się pod ciężarem wojsk.. - Żałuję tego.. po niemiecku?. przysłówek.. [przykł.]. - Jest mi przykro.. - Przepraszam./ Sorry.. Przepraszam za spóźnienie przepraszam, .. "spóźnienie" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz .. Wypróbuj za darmo.. Po czwarte, w pkt 104 powyżej .. Przepraszam za dzisiejsze spóźnienie, to przez to, że ostatnio mam wiele na głowie.. Pass auf, es tut mir leid, dass ich heute zu spät war.. Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub wyrażenia w różnych kontekstach .Przepraszam, że przerywam, ale nie mamy zamiaru prowadzić procesu w mediach..

Przykłady użycia - "Przepraszam za spóźnienie."

przeprawa.. 8.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Autor: Monika Łączna-Kur .. mniej znane nauczycielom zwroty oraz spowodować trwały wzrost chęci do nauki wymigiwania po niemiecku.. :D Bo jak sama to napisałam to naciągane 2 było.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Przepraszam za spóźnienie po niemiecku .. Polish Rodzice zdroworozsądkowo uznali: "10 szekli za spóźnienie po dziecko?spóźniony po niemiecku .. Powiązane zwroty — "spóźnienie" przymiotnik.. Ich habe im Moment so viele Sorgen.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa przepraszam za zamieszanie w słowniku online PONS!. • Przepraszam, mogę prosić o rachunek?. czyli bez czasów itp. Z góry dziękuję za pomoc ;* Po niemiecku.Zrobilam to a pani do mni emowi ze musze napisac 100 razy po niemiecku przepraszam.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "przepraszam za spóźnienie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przepraszam za spóźnienie, pani Lackhart.Przepraszam za spóźnienie, musiałem znaleźć miejsce parkingowe dla mojego mieszkania..

Es war leider so ...Przepraszam za spóźnienie.

wykrzyknik .. Zobacz także: przepraszam Pana/Panią • Przepraszam państwa za spóźnienie.. Przepraszam za spóźnienie , musiałam podrzucić Bernie'go na próbę.Przepraszam państwa za spóźnienie.. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. • Przepraszam, jeśli się źle zachowam, ale .. • Przepraszam za niedogodności.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "spóźnienie" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.przeprawa po niemiecku .. • Bardzo przepraszam za naprzykrzanie się.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - Ile mamy na to czasu?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. A na tłumacza nie chcę wchodzić, ponieważ wiem jak on tłumaczy.. Tak nie sądziłam/łem.. • Przepraszam, że musiał pan czekać., Przepraszam, że musiała pani czekać.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa przepraszam za późna odpowiedź w słowniku online PONS!. A że ja mam pierwszy rok dopiero niemiecki wiec nie wiem jak jest to przepraszam i na prawde prosze o pomoc bo pani mnie jeszcze ostrzegla ze lepiej mam nie korzystac z ztlumacza w googlach .. • spóźnić się na pociąg.. OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3Przykłady użycia - "bardzo przepraszam" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

- Przepraszam za spóźnienie.

spóźniony [s̪puˈʑɲɔ̃n̪ɨ] .. - Jak to się pisze?. przepraszam za spóźnienie; przepraszam, że tak późno odpisuję .Przepraszam za zwłok .. Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub wyrażenia w różnych kontekstach.. przepraszam.. pl. przejście +29 definicje .. 2015-04-29 06:24:22 Załóż nowy klubPrzepraszam za spóźnienie - ciekawe szkolne wymówki - interessante Ausreden bei Verspätungen.. - Czy moge przyjść do tablicy?. Przykłady nie zostały przez nas wybrane ani zatwierdzone i mogą zawierać niestosowny język.. Pokaż.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Proszę nie brać mi tego za złe.. - Entschuldigen Sie bitte die Verspätung.. Co znaczy i jak powiedzieć "Przepraszam państwa za spóźnienie.". - Nie jestem jeszcze gotowa/y.. Ostrzeżenie o wulgarnym języku.. - Proszę nie być na mnie złym.. późno = spät.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. • Bardzo przepraszam za naprzykrzanie się.. dam 10 2009-04-29 17:19:45 Jaką moc posiada magiczne słowo przepraszam ?. W miarę łatwe zdania bym prosiła na poziome 1 gim.. - Przepraszam za spóźnienie.. rzeczownik r. żeński.. Prosimy cię o zgłoszenie przykładów, które należy poprawić lub które nie powinny być widoczne.Muszę się potem tego nauczyć na pamięć, aby poprawić ocenę..

Przepraszam za spóźnienie.

Polish Tak więc, (Śmiech) bardzo Cię przepraszam Goldie.. "przepraszam" po niemiecku — Słownik polsko-niemiecki | zobacz "przepraszam" po polsku .. Entschuldigung für Verspätung .. Przepraszam za spóźnienie na bal, drogi książę Wisterii..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt