Napisz z którym z bohaterów chciałbyś się zaprzyjaźnić
Zanim napiszesz Zastanów się, który z chłopców jest ci najbliższy.. Dziewczyna przyjechała z mamą na wakacje do Olszyn.. Skomentuj.. Chłopiec ten jeszcze zanim przyszło mu się zmierzyć z trudną rzeczywistością wojny, odznaczał się wyjątkowymi cechami.. Oczywiście, możesz wybrać spośród innych bohaterów .Którym bohaterem chciałbyś być?. Bardzo chciałbym zaprzyjaźnić się z Mikołajkiem.. Przy wnioskowaniu i dokonywaniu wyborów zawsze potrafił trafić do sedna człowieka, a przez to potrafił zdobyć posłuch nawet u osób wybuchowych.Z którym z bohaterów lektury "Ten Obcy" chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Jednak wszystkie jego zalety mają zarodek w tej jednej najważniejszej.. W swoim życiu doznał wiele smutku, rozczarowań i cierpienia.. I pan Monchobiere kazał Euzebiuszowi zostać po lekcjach, co ucieszyło Alcesta, bo zawsze fajnie, jak się zostaje po lekcjach z innymi chłopakami.Zadanie: z którym z bohaterów lektury ten obcy chciałbyś się zaprzyjaznić uzasadnij dla czego Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Z kim zaprzyjaźnię się z dzieci z Bullerbyn?. Chcę zaprzyjażnić się z Anną bo jest zawsze wesoła .. .Bohater , z którym chciałabym się zaprzyjaźnić byłaby Pesta.. Jeśli wolisz o Pestce napisz w komentarzu.. Podioł walkę o swoje życie i zrozumiał, że ma dla kogo żyć.Chciałabym zaprzyjaźnić się z Boką, ponieważ był bardzo pomysłowym i miłym chłopcem..

Z którym bohaterem chciałbyś/abyś się zaprzyjaźnić?

Przy wnioskowaniu i dokonywaniu wyborów zawsze potrafił trafić do sedna człowieka, a przez to potrafił zdobyć posłuch .Z którym bohaterem powieści "Ten obcy" chciałabyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Uparty, odważny Andrzej Radek, tajemniczy Bernard Zygier czy wrażliwy, nieco zarozumiały Marcin Borowicz?. Była ona wesołą oraz bardzo pogodną dziewczynką.. Odpowiedź Guest.. Nikt nigdy z nim się nie nudził.. Co prawda była troszkę szalona , ale to tylko dodawało jej uroku.Chciałabym zaprzyjaźnić się z Pestką Ubyszówną z powieści pt. ,,Ten Obcy".. coś innego, każdy z nich był na swój sposób wyjątkowy.Za kolegów mogłabym mieć całą trójkę.. Napisz jak najwięcej czasowników .Zachowywała się jak chłopak i lubiła się bić.. Z którym z bohaterów powieści "Ten obcy" chciałbyś.. Charakterystyka Fileasa Fogga - Autor .Ten, który jest bardzo silny i lubi dawać chłopakom w nos i mnóstwo innych, którzy strasznie hałasowali (…) Nie śmiał się tylko Euzebiusz, który podszedł do Rufusa i rąbnął go w nos.. Udostępnij.. W harcerskiej drużynie Buków dał się poznać jako młodzieniec pewny siebie, obdarzony szczególną charyzmą i .Zadanie: z którym z bohaterów chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego lektura quot ten obcy quot Rozwiązanie: z ulą ponieważ jest piękna i ładna i miła Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci..

Z którym z nich chciałbyś się zaprzyjaźnić?

Szymon_Buczek 5 lat temu.. Ja chciałabym zaprzyjaźnić się z Anną dlatego, że miała śmieszne przygody z Lisą.. W Boce podobało mi się to, że z każdej trudnej sytuacji potrafił wyjść bez żadnych kłopotów.Najbardziej bliska jest mi postać Uli Zalewskiej.. Pomogłabym jej z problemami i liczyłabym na wzajemną pomoc.. 2009-03-24 19:05:59; Z którym z bohaterów książki "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Kilka lat po rozejściu się jej rodziców zmarła jej mama.Z którym bohaterem/ką z „Gra o Tron" chciałbyś/abyś się zaprzyjaźnić?. 2014-04-16 16:56:22; Jakim bohaterem z książki chciałbyś być?. Najchętniej zaprzyjaźniłabym się z Alkiem - Aleksym Dawidowskim.. Jest on jednym z bohaterów książki Kamińskiego "Kamienie na szaniec".. Była również bardzo zaradna i mądra.. 2013-06-03 19:00:43Napisz, z którym z bohaterów powieści "W pustyni i w puszczy" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Pamiętaj o argumentach.Z którym z bohaterów „Kamieni na szaniec" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Chłopiec ten był zawsze uśmiechnięty.. Z drugiej zaś strony bardzo wrażliwa.Gdybym mogła być przyjacielem jednego z bohaterów z powieści pt. "Ten Obcy", moją przyjaciółką najprawdopodobniej byłaby to Ula.. Zośka miał wiele cennych zalet..

Jednak, z którym z nich chciałabym się zaprzyjaźnić ?

Jest on chłopcem, który ma podobny charakter do mnie.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.Zenek Wójcik był wysokim i szczupłym chłopcem.Z którym z bohaterów Ten Obcy chciałbyś najbardziej się.. - rozwiązanie zadania .. Najbardziej chciałabym zaprzyjaźnić się z Ulą, ponieważ czuje, że do siebie pasujemy.. .W powieści Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy" zapoznajemy się z grupą młodych ludzi.. Była uczciwą i uczynną dziewczynką.. Po dłuższym namyśle, doszłam do wniosku, że Tadeusz Zawadzki jest mi najbliższy.. Troszczyła się o innych.. Na przykład kiedy szły z Lisa do sklepu, albo kiedy ciężko pracowały w polu ze swoimi wymyślonymi słowami.. Wybór swój uzasadnij.. 150 wyrazów) 1 Zobacz odpowiedź Niuula1234 Niuula1234 Odpowiedź: Przyjaciel, to osoba którą obdarzamy zaufaniem i wiemy, że zawsze możemy na nią liczyć.. Jest spokojny, lecz nie wiadomo, co można się po nim, spodziewać.. usuniety; 24.04.2012 Chciałabym zaprzyjaźnić się z Colinem Cravenem, ponieważ to bardzo interesująca osoba.. Marta Kowalczuk Chciałabym się zaprzyjaźnić z Pestką Ubyszówną.. 2010-05-17 20:41:39; Z którym z bohaterem książki pt. Harry Potter chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?.

z jakim bohaterem lektury chciałbyś sie zaprzyjaźnić?

Nie lubię osób, które za wszelką cenę chcą być np. 2009-03-24 19:05:59Z którym bohaterem ,,mikołajka" chciałbyś się zaprzyjaźnić ( 10 zdań ) plisss na jutro pomocy .. 2012-05-23 18:25:56; Jakim bohaterem książkowym chciałabyś/ chciałbyś być?. Jest ona mądrą i pełną ciepła dziewczynką.. Widząc Rudego zmaltretowanego po przesłuchaniach prowadzonych przez gestapowców „w Zośce wszystko skręcało się z cierpienia".. Z niektórymi z nich chciało by się zaprzyjaźnić, z innymi niekoniecznie.Z którym bohaterem lektury "Kamienie na szaniec" najchętniej byś się zaprzyjaźniła?. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 ( -100 ) [Szkoła podstawowa]z którym bohaterem lektury tajemniczy ogród chciałbyś się zaprzyjażnić.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Każdy z bohaterów wywołuje różne emocje.. Jest przyjaciółką Uli Zalewskiej, należy do grupy przyjaciół, w której są: Ula Zalewska, Marian Pietrzyk, Julek Miler i od niedawna Zenek Wójcik.Z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego .. był pełen delikatności, wrażliwości , co szło zresztą w parze z bardzo miłą, może nawet dziewczęcą powierzchownością.. Był wysoki,.Z którym z bohaterów powieści "Ten obcy" chciałabym/bym się zaprzyjaźnić i dlaczego - napisz krótką wypowiedź (8-10 zdań).. napisz, z którym z bohaterów "Kamieni na .Po przeczytaniu książki pt. "Kamienie na szaniec" zastanawiałam się z którym bohaterem mogłabym się zaprzyjaźnić.. 2010-04-22 15:05:38 "Ten Obcy" Który z bohaterów nie chciałbyś się zaprzyjaźnić 2010-02-24 15:26:59; Napisz z którym z bohaterów lektury "Opium w rosole" nie chciałbyś się zaprzyjaźnić?. 2010-03-09 19:03:25Z którym z bohaterów "Syzyfowych prac" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Od .Z którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego.. (kawałek charakterystyki)?. Umiała wysłuchać i potrafiłaby pomóc .. Przez to była skryta i małomówna i źle się z tym czuła.. Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się, kiedy była jeszcze małą dziewczynką.. Myślę, że na miano „tego" prawdziwego przyjaciela, na którym można polegać .Bohaterowie „Syzyfowych prac" to twoi rówieśnicy.. Na kartach książki śledząc ich losy, poznajemy ich wady i zalety.. Środkowym, tym najlepszym w jakiejś grupie znajomych, tak jak np. Feri Acz.. Między innymi była to wyjątkowa wrażliwość i delikatność.Miał bardzo miłe usposobienie, był pełen delikatności, wrażliwości , co szło zresztą w parze z bardzo miłą, może nawet dziewczęcą powierzchownością.. Dziewczynka miała około trzynastu lat, więc była moją rówieśniczką..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt