Opisz swój dzień w szkole po niemiecku
Nauczysz się pytać rozmówcę, do jakiej chodzi szkoły, do której klasy, jakie ma ulubione przedmioty i nauczysz się udzielać odpowiedzi na te pytania.. Moja mama wozi mnie do szkoły codziennie - szkoła jest blisko jej pracy.. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Opisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Wracam o 14 do domu.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opisz swój ulubiony dzień tygodnia w szkole.. Następnie myje zęby.. Po południu poszłam do domu.. Zwroty i słownictwo pomocne w opisie swojego dnia:Opis miasta po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. O 14:25 pojechałem do domu.. Pierwszą rzeczą jaką robię po powrocie ze szoły jest drzemka.Obiad mam o 15:15.. Mama gra również w tenisa oraz biega.. Od 19:00 do 21:00 jestem na komputerze.. Wtedy już słychać w radio i we wszelkich centrach handlowych kolędy - które dawniej sami śpiewaliśmy w swoich domach.W domu mamy również psa i kota.. Kilka słów poświęcimy też nauczycielom.Mój dzień.. słucham muzyki(od 17 -19)Dzień szkolny zaczyna się o 8 rano.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. Po obiedzie mam czas wolny.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Następnie, wracam autobusem do domu.Przykłady użycia - "w szkole" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Opisz swój dzień w szkole po niemiecku.

2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 .Mam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. :D 2010-05-04 19:35:27; Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. W końcu to dzień kobiet lecz u mnie już dawno zapowiedzieli się akurat na tą sobotę gości, wujkowie cioci oraz rodzice.Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Mama ma 54 lata i pracuje jako sekretarka w dużej firmie.. O 15:00 jem obiad.. Wychodzę z domu o 8:05 i jadę do szkoły.. POtem jadę do szkoły.. POMOCY !. Święta Bożego Narodzenia poprzedzone są przez czas przygotowań - adwent.. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki.. Dann bin ich in die Schule gegangen.Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. Zjadłam obiad.. Potem poszłam do szkoły.. o 21:50 ogldam tv i pakuje plecak do szkoły.. Zrobiłam zadanie domowe .Jak opisać swój dzień po niemiecku?. Uważam, że moja mama jest mądra, sprawiedliwa oraz wyrozumiała.. Polish Kiedy musiałam otworzyć szkołę w obozie dla uchodźców, poszłam na spotkanie z imamem.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

Opisz swój dzień po niemiecku.

Gość kamil40013Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Przykładowy opis Warszawy w języku niemieckim.Po tym, ubieram się.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. 2015-04-28 18:28:18 Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku ?. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. W domu odpoczywałam.. Codziennie wstaję o 7, ponieważ o 8 muszę być w szkole.Jem w kuchni sniadanie.. 2012-03-27 18:39:28 Opisz w czasie przeszłym "Perfekt" swój wczorajszy dzień [10 znań] Po niemiecku 2012-02-06 21:40:52Opisz swój dzień po niemiecku.. Kiedy skończę szkołę idę do domu.. Zazwyczaj jem śniadanie około 7:45.. Moja mama interesuje się sportem.. Zawsze mogę na niej polegać.. o 7:15 jem śniadanie.. Raz w tygodniu chodzi do szkoły tańca.. 5 min przed dzwonkiem na lekcje jestem już w szkole.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Poznasz nazwy kilkunastu rodzajów szkół (w tym szkół wyższych) oraz nazwy typowych przedmiotów szkolnych..

... Opisz swój pokój po niemiecku.

Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. (10 zdan) Z góry dziekuje za rozwiazanie !. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Po niemieckuwstaję o 7:00 myje się i ubieram.. Moja mama ma na imię Eva.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Zawsze jem płatki śniadaniowe na śniadanie.. Od 15:30 do 17:30 odrabiam zadanie domowe.. 😉 Sale lekcyjne po niemiecku są naprawdę proste i ja Ci to udowodnię!Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Dzień sportu w naszej szkole / Das Sportfest in unserer Schule.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Relacja kursu językowego w Niemczech (czas przeszły) / ein Bericht aus dem Sprachkurs in .Na pierwszej lekcji części 2. zajmiemy się tematem "szkolnym".. Polecane posty.. Przez Gość kamil40013, Maj 12, 2013 w Szkoła - Archiwum.. [J.Niemiecki] Opisz swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień ( siedem zdań) .. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. o 22:55 idę spać.Nie ma ich dużo, ale sprawiają zawsze duże problemy uczniom w gimnazjum i liceum z którymi się widuję.. gram na komputerze(od 17 -19) wt..

Przykład opisu miasta po niemiecku.

do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. Dla mnie jest to zrozumiałe skoro jest to pomijany szerokim łukiem temat w szkole i rzadko który nauczyciel przykłada się do nauczenia tych słów swoich uczniów, które są ważne!. W domu jem obiad i siadam na komputer.. 8 marca sobota godzina 7.00 pobudka czas zacząć sprzątać i szykować się na przybycie gości .. W szkole napisałem dwie klasówki.. O godzienie 18:00 ogladam telewizje i pije kawe.. potem ide do łazienki i myję się i myję zęby.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język niemiecki przez użytkownika aneczka_200 (-90) [Szkoła .Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Opisz dzień sportu w szkole po niemiecku.. An diesem Tag gab es eine .Na pierwszy dzień świąt (Boże Narodzenie) i na drugi (św. Szczepana) przygotowuje się smaczne mięsa, pasztety i ciasta.. Dojazd do szkoły samochodem zajmuje około 20 minut.. Zwykle jest to chleb z dżemem i mleko.Moja mama robi mi drugie śniadanie.. źródło:Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt