Napisz streszczenie maksymalnie 12 zdań z tekstu zadanie domowe
Michal powiedzial ze zna swoje prawa i ze bedzie rozmawial tylko z adwokatem.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o napisz streszczenie (maksymalnie 12 zdań) z tekstu Zadania Domowe.. Przeczytaj i przepisz do zeszytu definicję streszczenia - podr.. ZADANIA DLA UCZNIA:zostajjje objętość tekstu (standardowa długość to 10% tekstu wyjściowego) przy zachowaniu zasadniczej myśli.. Powiedzial ze nie zrobi zadania.. Z wesołą się żegna drogą.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .6.12.2009 (11:35) michal_150!. .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Dlatego właśnie wszystkie rozwiązania zadań domowych opatrujemy odpowiednimi wyjaśnieniami, a strona jest również dostosowana do wspólnego rozwiązywania pracy domowej z rodzicami - w końcu razem zawsze jest nieco .Lecz osiołek z drogi zboczył, piął się wciąż po stromym zboczu.. Wówczas Piotr tłumaczy mu swoją sytuację.Ożenił się on z piękną kobietą, znającą dobre maniery,.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Napisz streszczenie tekstu/maksymalnie 12 zdań/.

Weryfikacja tekstu odbywa się na .Katalog pytań i zadań z zakresu Streszczenia i plany wydarzeń - Język polski.. Streszczenie jako derywat od tekstu oryginalnego tworzone jest metdtodą: a) skrótu lub/i b) uogólnienia lub/i c) przekładu z jednego systemu pojęciowego na inny lub/i d) opisu metatekstowego.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. MIt o powstaniu swiata Mit o powstaniu świata streszczenie mit o powstaniu świata napisz streszczenie streszczenie Mitu o stworzeniu świata napisz .. że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przydatność 75% Napisz streszczenie Mitu o Prometeuszu - w sześciu zdaniach.. Proszę o pomoc Zadane przez: Oliwiabor3044873.. Wreszcie jest w miasteczku osioł.. Dzięki zadaniom nie tylko sprawdzisz swoją wiedzę, ale i przekonasz się, ile czasu zajmuje Ci udzielenie odpowiedzi na konkretne pytania.. str. 265.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. TEMAT 3: Przydawka, czyli określenie rzeczownika w zdaniu.. Wystrojeni chłopcy, nieszczególnie siebie lubiący, jedzą najpierw pyszny podwieczorek.. Bo gdy w sercu kwitną róże, droga wcale się nie dłuży.".

Napisz streszczenie przeczytanego tekstu.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. polski .. 5.Satyra „Żona modna" zawiera rozmowę między dwoma znajomymi.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Zdania NIE złożono.. Idę z wizytą do Ananiasza.. Muszę napisać straszenie tego tekstu licząc od 40 do 60 słów.. Zapisz go w zeszycie.. Pewnego razu zaproponował Zeusowi, by dać ludziom ogień, ten zaś propozycję stanowczo odrzucił , wtedy Prometeusz wykradł ogień bogom i dał go ludziom, co bardzo rozgniewało .wskazówkami z tych podpunktów, przekształć tekst z podpunktu a) w krótszą informację.. Jeden z nich, pan Piotr, niedawno się ożenił i przyjaciel składa mu gratulacje.. Przeczytaj tekst „ Zadanie domowe" str. 263-264.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach spra…1.. Objaśnij, jaki jest metaforyczny sens utworu.. nie używaj wielu przymiotników np. zamiast bratek,róża,tulipan to pisz po prostu kwiaty :) Akapity stosuj w zakończeniu piszesz jak kończy sie dana książka, rozdział ale NIE OCENIASZ!Dobrze napisane streszczenie tekstu pozwala czytelnikowi na szybkie i klarowne zapoznanie się z tematem..

2009-12-07 23:07:03Zad.6 str.234 Napisz streszczenie maksymalnie 12 zdań tekstu ,Zadanie domowe''.

Chce powitać wszystkich głośno, a tu nie ma już nikogo.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Author: [email protected] Created Date: 3/24/2020 7:36:29 AM .Żeby napisać streszczenie najpierw w punktach sporządź plan ogólny(np.rozdziału książki) a później opisuj wszystko zgodnie z planem.Nie opisuj bardzo szczegółowo, lecz ogólnie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wykonaj w zeszycie ćwiczenie 1,2,3, 4a) str. 264-265.. Wszyscy byli zdziwieni.. DAJE NAJ Krótkie zdania.. W uzasadnieniu posłuż się co najmniej dwoma cytatami z tekstu.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Miejscem akcji są Baku, Moskwa, Charków.Streszczenie wraz z opracowaniem utworu podrzucamy w jednym miejscu.. poleca81% Język polski .. 3. Podaj po dwie cechy bohaterów, które ujawniają się w ich zachowaniu.. Możesz wykorzystać wybrane słownictwo oraz rozwiązania ćwiczeń 1-4Odrabiamy zadania razem z Tobą - nie za Ciebie Chcemy, żebyś podczas korzystania z portalu czegoś się nauczył.. Mikołajek ma ochotę pobawić się z kolegami, ale mama zachęca go, aby poszedł odwiedzić wzorowego ucznia - Ananiasza.. źródło: Między nami 5Ciekawostki o hymnie " Mazurek Dąbrowskiego ,, [ max 5 zdań] zadanie domowe z polaka ;/ 2010-05-07 17:43:16 Napiszcie mi Streszczenie 2011-05-15 08:23:49 Napiszcie mi jakieś zwariowane,śmieszne zaklęcie to zadanie domowe !.

Michal nie mial pojęcia jak zrobić zadanie.

Mogą być to równoważniki zdań.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz- najlepiej ołówkiem- streszczenie (maksymalnie 10-11 zdań, 70-80 słów) mitu ludu Bantu z Afryki o pochodzeniu człowieka.. Dziwi się jednak oziębłym podziękowaniom za taki przejaw grzeczności.. 2009-12-23 09:36:20Napiszę w 10 12 zdań streszczenia z tekstu zadanie domowe 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 15.3.2017 (18:33) - przydatność: 12% - głosów: 72 DodajPrzeczytaj informacje na temat streszczenia (podręcznik str. 265) i napisz streszczenie (maksymalnie 12 zdań) tekstu "Zadanie domowe".. Prometeusz ulepił człowieka z gliny, łez i tchnął w niego duszę.. Nauczycielka zaczela mu pomagać.. W wypowiedzi odwołaj się do tytułu.. Śmiał się, śpiewał: „W tym przyjemność, że święto jest wciąż przede mną.. !UWAGA .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.„Zadanie domowe" - str. 263-264.. Potem idą do pokoju Ananiasza.. Pracę- streszczenie- prześlij na adres: [email protected] (do piątku 15.05.). Chłopcu to się nie podoba, ale nie ma wyboru.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.17.. Dam najlepszeMam zadanie: napisz o zaletach palanta w formie tekstu ciągłego.7 zdań 2011-12-07 16:13:53 Mam prośbę napisz streszczenie składajace sie z 4 zdań 2013-09-24 14:41:07 Napisz streszczenie zamieszczonego tekstu ?. Bez względu na to, czy tworzymy streszczenie z zakresu działań naszej firmy, zarys oferty i zalet z niej płynących, czy opis danej usługi, ważne jest aby w krótkiej formie przekazać wszelkie niezbędne informacje.autor: Mateusz2009 wczoraj o 12:54 Zadanie 4 K0 -140000 r(4)-20% Zad5 Z-50 000 r(5)-19% Przedmiot: Matematyka / Studia 0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązańZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt