Opisz swoje ulubione zwierzę pies
Ulubione zajęcie: odgryzanie głowy tym zabawkowym kaczkom :D Śpi: Czasem w legowisku, czasem na łóżku Ulubione spacery: Nad rzęke, na polankę :)Przydatność 50% Opisz swojego ulubionego nauczyciela.. Sie ist gerecht und .„Lubię badać swoje terytorium, .. w jaki sposób zwierzę się bawi, co robi podczas spacerów, jakie są jego ulubione pozycje do odpoczynku.. Jest to duży pies rasy nowofunlad, który jest samcem.. Zablokuj Zgłoś.. Jest już zemną pół roku.lubi chodzić zemną na długie spacery po parku i grać a piłkę .Jego ulubione danie to karma dla psów.ma on grubą sierść i oklapnięte uszy.jego oczy są koloru niebieskiego ,nos jest prosty.jest dość szczupły .kocham go i chce mieć takiego psa na zawszę.Mam 3 ulubione zwierzęta.Pies, kot i lampart.Psy to najlepsi przyjaciele człowieka.Są wierni i zrobią wszystko żeby cię uszczęśliwić.Ja najbardziej lubię Goldeny ponieważ są one idealną dla mnie rasą psa.Lubią dzieci, nie mają aż tak dużej potrzeby wychodzenia na dwór, są mile i towarzyskie, są duże i piękne ; ) Koty są po prostu mega.Są takie słodkie i podoba mi sie .Lubię prawie wszystkie zwierzęta.. Jej wysokość przez 63 lata była nie tylko blisko swoich poddanych, ale również zwierząt.. Najmi • 4 lata temu.. A otrzymawszy od rodziców upominek powitalny, z dumą, pokazując szkolnych przyjaciół, nie powiedział: oto jest - moje ulubione zwierzę!.

Opisz swoje ulubione zwierzę.

Dodawaj wpisy.. Sama posiada dwa psy: Ciapka i Pikusia.. Jednak najwspanialszym zwierzątkiem jest dla mnie PIES.Mój pies nazywa się Borys.. Jest to duży pies rasy nowofundland, który jest samcem.. Moje psy są wspaniałymi przyjaciółmi, doskonale mnie rozumieją i są na każde moje zawołanie.Moje ulubione zwierzę to pies.. Wiele osób uważa, że właściciel upodabnia się do swojego zwierzęcia lub na odwrót.. Kot jest to także określenie kota drapieżnego tj. tygrysa, lwa, pumy .Kto w dzieciństwie nie marzył o psie, kocie, papudze, na przykład chomiku lub własnym akwarium ze złotą rybką?. W opisie musi się znajdować: - Rasa, wymagania i opis wyglądu rasy którą opisujemy.. Bardzo podobają mi się konie, chociaż się ich trochę boję.. skasowany.9168; 25.11.2009 Moim ulubionym zwierzęciem jest kot.. ( Psa proszę ) Z góry dziękuje :) 1 Zobacz odpowiedź 1 odpowiedź paulinnnna Mój pies nazywa się Tofik.. Opiekun powinien być surowy, lecz trzeba być także delikatnym oraz opiekuńczym aby zwierzę nie bało się przebywać w obecności swojego tresera.Lubię prawie wszystkie zwierzęta.. Pies 🐕🐶 .. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!nie lubię koni, najlepsze zwierzę to tygrys.. KREATOR: Stwórz swój wymarzony dom.. 2012-07-20 11:14:31mój pies wabi się Max.. Internauci często zwracają uwagę na .Moje ulubione zwierzątko domowe - pies - Materiał zawiera kartę, na której dziecko ma za zadnie opisać swojego lub swojego wymarzonego psa.Opisz swojego wymarzonego psa, którego chciałabyś mieć, a ja dopasuje najbardziej podobną do niego rasę!.

Wybierz swoje ulubione zwierzę.

Wąsy są narządem czucia.. Jego maść jest brązowa.To najżadsze ubarwienie tej rasy psa.Jakie jest twoje ulubione zwierzę?. Zarejestruj się!. Imię: Karmel Wiek: jeden i pół miesiąca Ulubiona zabawka: piszcząca kaczka, piłeczka.. Lubię głaskać delikatne futerko kotów, słuchać jak mruczą zadowolone leżąc na moich kolanach.. Jednak jeśli mam wybrać to ,, ulubione", to wybieram psa.. (będzie to pies)Opisz mi swoje zwierzę/zwierzęta?. Które zwierzę bardziej Cię odzwierciedla - pies.. Zaplanuj swoją idealną wieczorną rutynę!. Jedyny quiz o zwierzętach, który zgadł moje ulubione zwierzę 😉 .. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .. Obserwuj autorów.. Jak wyglądałbyś jako kot?. Kreator: Dzień szalonych wyzwań!. Humor Psy Kolory Mężczyźni Duchowe DC Comics Magia.. Pisanie na podobny darmowy temat jest pisane przez dzieci w niemal każdej klasie, w wieku młodszym i gimnazjalnym.. - bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwyOpisz swoje ulubione zwierzę ok. 10 zdań.. Zarówno te które żyją na wolności, jak i mieszkające z ludźmi.. Mój pies jest zwierzęciem bardzo wesołym.Kocham wszystkie zwierzęta.. Szukaj.. Słabość królowej m .Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze..

Zapisuj ulubione.

Świat Snów.. Nie brzydzę się ich w żaden sposób, nie jestem tylko do głaskania ale także do sprzątania po psie, dawania mu jeść, pić, wyprowadzania na spacer.. Mile widziany jest pies.. Lubię głaskać delikatne futerko kotów, słuchać jak mruczą zadowolone, leżąc na moich kolanach.. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie!. ;) Kocham psy.. Bardzo podobają mi się konie, chociaż przyznam trochę boję się ich.. Marvel Kobiety Styl Tworzenie Creepypasta Koty Nauka Sport Zdrowie Gwiazdy Fantasy.Moim ulubione zwierzę domowe to kot dachowiec.Mój pupil wabi się (imię kota).Kotą nie trzeba poświęcać specjalnie dużo uwagi , chociaż ja często bawię się z (imię kota).Futro przy uchu ma koloru białego , a łapy ma czarne jak smoła.. Wybierz swoje ulubione zwierzę.. [.Mile widzany byłby opis kota lub konia.]. - ma 8 lat Mietek ist ganze schwarz - Mietek jest cały czarny.. Kot może być rasowy lub mieszany.. Tak, to moja ulubiona rasa 💖 Ganialny .Rozpoznasz zwierzęta z nie swoimi głowami?. Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka.. Ja mam zupełnie takie własne : Jakie zwierzę: pies Jaka rasa: Yorkshire terrier [york] Płeć: Chłopiec.. Mam 5 letnią spanielkę angielską.Opis psa po angielsku: My dog`s name is Daisy.. Psom trzeba poświęcać dużo uwagi oraz czasu.. Broni się dzięki ostrym pazurom, i silnym zębom.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?.

Zarejestruj się!Wybierz swoje ulubione zwierzę.

(będzie to pies) 1 Opisz swoje ulubione zwierzę (domowe,dzikie lub gospodarskie).. Jego ulubione miejsce do hasania to las na granicy Popielowa i Jankowic.. Jednak najwspanialszym zwierzątkiem jest dla mnie pies.Opisz swoje ulubione zwierzę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt