Napisz opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym
O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 2012-02-22 20:31:56 Opisz weekend po Niemiecku w czasie Perfekt ( przeszłym ) Na jutro!. Jest to więc bajka po niemiecku dla początkujących.. Tytuł bajki to "Brzydkie kaczątko", czyli po niemiecku "Das hässliche junge Entlein".Autorem oryginału jest oczywiście Hans Christian Andersen.Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. .Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 24 924 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailBędziesz w stanie bez żadnych problemów stworzyć samodzielnie opis dnia po niemiecku w czasie przeszłym.. Składają się one z dwóch części, z czasownika posiłkowego oraz imiesłowu czasu przeszłego Partizip II.Weźmy pod lupę zdanie w czasie teraźniejszym: „Ich esse eine Pizza.". Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22 Jak jest po niemiecku w czasie przeszłym ubierać się ?. ( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. W domu odpoczywałam.. Dla przykładu, w języku niemieckim nie rozróżniamy tego, czy ktoś wykonywał czynność jedzenia przez chwilę, czy przez dłuższy czas.. Meine sommerferiwn waren .Bajki po niemiecku - Präteritum to wpis, w którym przeczytasz krótką bajkę w języku niemieckim..

Napisz 10 zdań o wakacjach w czasie przeszłym.

Opowiadanie po angielsku.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Jeżeli chcesz powiedzieć to samo zdanie w czasie przeszłym Perfekt, musisz na drugim miejscu w zdaniu wstawić odmieniony czasownik posiłkowy.. Czasownik „essen" wędruje na sam koniec zdania jako Partizip II:Opowiadanie o wydarzeniu z przeszłości używając czasu present simple present continous i past perfect (od 120-150 słów) .. Jakiś czas temu byłam na wsi.. 5,213 wizyt.. Język angielski.Odmiana czasownika dürfen w czasie przeszłym .. durften.. Opowiadania w języku angielskim piszemy zwykle w czasie Past Simple (czas przeszły prosty).. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Proszę o pomoc !. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. czasowniki modalne niemiecki odmiana czasownika durfen odmiana czasownika mieć pozwolenie po niemiecku odmiana .. prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać .Opis pracy wakacyjnej w czasie przeszłym..

W między czasie .Napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt.

Zapraszamy także do innych naszych lekcji: dni tygodnia po niemiecku, miesiące po niemiecku oraz meble po niemiecku.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Opis ferii zimowych po niemiecku ( tylko nie z tłumacza ) w czasie teraźniejszym Daje naj i 53 pkt za dobra odpowiedz !. Zjadłam obiad.. Präteritum to czas, którym się dziś zajmiemy.Dowiedz się, jak dobrze napisać opowiadanie po angielsku!. Określ ilość spożywanych posiłków w ciągu dnia i podaj czas ich spożywania .. Wymien najczesciej spożywane produkty lub dania i podaj ulubioną po🎓 Napisz zdania w czasie przeszłym Perfekt.. Ma ktoś może wspomnienia z wakacji po niemiecku ( w czasie przeszłym) około 15-20 zdań lub mniej.. 1.Wczoraj sprzątałam swój pokój.potrzebuje na dzisiaj opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym.. Autor: rud124, 2012-10-12 18:34:55 Dodaj do: potrzebuje na dzisiaj opowiadanie po niemiecku w czasie przeszłym o swojim dniu Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. Manchmal regnet es - Pytania i odpowiedzi - Język niemiecki .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt ..

Opis wakacji w formie dialogu po angielsku w czasie przeszłym.

2 Co jakiś czas z rodzicami jeździłam na rowerze Manchmal bin ich mit meinen .napisz list po niemiecku w którym opiszesz w czasie przeszłym gdzie byłeś, co zwiedziłeś, z kim byłeś gdzie i kiedy na 80 wyrazów.Pobierz: napisz opis dnia po niemiecku w czasie perfekt.pdf.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Czas przeszły Imperfekt to nazwa niemieckiego czasu przeszłego prostego.. Wrociłam pożno więc odrazu poszłam spać.. 1 dzień temu.. Podaj miejsca w których zwykle jadasz poszczególne posiłki i uzasadnij ich wybór.. Gestern habe ich einen ganz normalen Tag gehabt.Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. W obu przypadkach używamy czas przeszły prosty Präteritum.. Zrobiłam zadanie domowe.. Czasami użyjemy w nim również czasu Past Perfect (czas zaprzeszły), jednak z jego użyciem nie należy przesadzać.W piątek po szkole wyszłam z przyjaciółmi do kina i na lody.. Po południu poszłam do domu.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. 63% Język niemiecki formy czasowników w Imperfekt i Partizip Perfekt; 82% Opis dnia w czasie perfekt; Polecane teksty: 81% Odmiana rodzajników i zaimków ; 82% List formalny do firmy .Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt .opowiadanie w czasie przeszłym perfekt po niemiecku OBOJĘTNIE NA JAKI TEMAT MOŻE BYĆ OPOWIADANIE Z WAKACJI,DZIEŃ W PRACY Z GÓRY DZIĘKUJĘ BARDZO WAŻNE PROSZĘ:) pakos17 29.02.2012W języku niemieckim nie znajdziemy czasów, ciągłych takich jak w języku angielskim..

Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.

W języku niemieckim są trzy czasy przeszłe.. Bardzo się cieszyłam, że mogłam spędzić trochę czasu z moją kuzynką i babcią.. Podaj przyczyny powstania państwa polskiego po I wojnie światowej.. Wypracowanie jest na poziomie gimnazjum, może być pomocne jako podsumowanie tematu o czasie przeszłym Perfekt.. 77% Formy czasowników .Naprawdę nie warto przepisywać tego „na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. W sobote rano posprzątałam dom i wybrałam sie z mamą na zakupy.. Po powrocie oglądałam telewizje i czytałam kolorowe czasopisma( moze być też ksiązkę), wieczorem znajomi wyciągneli mnie na fantastyczną impreze.80% Opis pokoju po Niemiecku; 85% List prywatny.. A mianowicie: czas przeszły Perfekt oraz Plusquamperfekt, które są czasami złożonymi.. ( w ferie Napisz zdania w czasie przeszłym po niemiecku 2012-05-04 16:22:22. zadanie dodane 12 lutego 2012 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] .. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. Nie będzie to jednak oryginał, tylko prostsza wersja bajki.. To świetny wstęp do stawiania dalszych kroków w nauce języka niemieckiego!. Po obiedzie spotykam się z przyjaciółmi.. 0 głosów.. 2016-05-12 16:46:07Opowiadanie po niemiecku to rodzaj wypowiedzi pisemnej, która pozwala nam puścić wodze swojej wyobraźni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt