Spójrz na rysunki i uzupełnij e-mail brakującymi wyrazami
3 Zadanie.. Uzupełnij zdania, używając wyrażenia going to i podanych wyrazów.. Brakujące słowo.. Górowanie Słońca przedstawione na rysunku obserwowano z miejsca oznaczonego na mapie numerem ….. .Na kartce z bloku napisz morał z wybranego wiersza i wykonaj do niego rysunek (wiersz i morał mają być na tej samej kartce).. (*możesz wypisać brakujące wyrazy do zeszytu) Posłuchaj jeszcze raz piosenki z zadania 3, śledząc paluszkem tekst.. Fantastycznie!. 1 Uzupełnij nazwy środków transportu.. Ewa wycisnęła pastę z , Kamil umył brudne .. Praca jest na ocenę.. 2 Zadanie.. Rozwiązuj.. Przeczytaj list, w każdym zdaniu wskaż wyrazy pasujące do ilustracji.. Jacek nie lubi tego, co lubi Ola, a Ola nie lubi tego, co lubi Jacek.. podkreśl literę h. kl 5 j.polski ''słowa zwykłe i niezwykłe'' 2011-03-02 18:09:12 Uzupełnij przysłowia podanymi wyrazami 2015-02-09 19:06:50Uzupełnij zdanie brakującymi przecinkami przyznaję że z przyjacielem czas szybko mija ponieważ doskonale się rozumiemy chodzimy razem na spacery i do kina 2015-03-21 13:01:19; Uzupełnij zdania brakującymi przecinkami.. Oglądasz stare wydanie książki.. nieznajomy83921 rozwiązane zadanie.. Zadanie premium.5.. : ) Proszę o przesłanie na e .Spójrz na mapę na stronie 24. i 25. i ponumeruj kolejno kontynenty, .. Uzupełnij zdania wyrazami wybranymi z ramek, a dowiesz się, jak żyją pingwiny..

Skorzystaj ... Uzupełnij rymowankę brakującymi wyrazami.

2 Uzupełnij zdania właściwą formą wyrazu zamieniając czasownik podany w nawiasie na pochodzący od niego rzeczownik - w zeszycie wpisz kolejno brakujące wyrazySpójrz na pocztówkę, Twoim zadaniem jest przepisać jej treść do zeszytu oraz wstawić brakujące wyrazy z ramki.. Popatrz na rysunki i połącz obrazki w kółkach z Olą, a obrazki w trójkątach z Jackiem.. Zerówka Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Logopedia Głoski szumiące.. Podpisz się na rysunku imieniem.. Otwórz ćwiczeniówkę na str. 57.. Rozwiąż rebusy i zapisz rozwiązania.. Zwróć uwagę do kogo jest zatytułowana.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl.. Różnicowanie znaczenia wyrazów, które brzmią podobnie, np. „Wymów i powiedz, czym się różnią słowa: panna - pana, kura - góra, wybij - wbij, drwij - drwi".. Uzupełnij w wyrazach brakującą literę ó lub u. Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami ó wymiennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach - uje, a na zielono - pola z pozostałymi wyrazami z u. Wypisz w odpowiednich miejscach w tabeli po 4 nazwy przetworów z owoców i warzyw.Uzupełnij zdania!. Wykonaj ćw.. 1 Uzupełnij zdania brakującymi wyrazami - w zeszycie wpisz kolejno brakujące wyrazy.. Podziel na kategorie.. Uzupełnij tekst pocztówki wyrazami z ramki zgodnie z rysunkiem..

2010-05-26 15:59:12; uzupełnij dialog brakującymi wyrazami.

2010-05-20 11:39:42 Z angielskiego prosze pomóżcie!. 5 Zadanie.. wg Joannag.Ćwiczenia - UZUPEŁNIJ OBRAZEK Zadaniem dziecka jest dopasowanie odpowiednich fragmentów układanki do pustych miejsc w ilustracji.. Zdjęcie pracy przyślij na mój email do 24.05.. PODRĘCZNK: str. 85 zad.. Popatrz na wzór.. 2015-11-20 13:19:14Popatrz na rysunek i zdecyduj, czy zdania są prawdziwe (P) czy fałszywe (F).. Rita opisuje swój pokój Tomowi.. Czasowniki odnoszący się do takich rzeczowników również mają wtedy liczbę mnogą.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Język angielski klasa 2 04.05.2020 strona 3SZUMIĄCE Rysunek z opisami.. Odwołanie do Switezianki, oraz własnych doświadczeń.. Narysuj zdrowe posiłki i napisz, co planujesz zjeść.. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną serwisu odrabiamy.pl (Przykład) 1. pokaż więcej.. 4 Spójrz na rysunki i napisz co wymienione osoby zamierzają zrobić.Na rysunku przedstawiono górowanie Słońca w dniu 22 XII, obserwowane w jednym z miejsc oznaczonych na mapie numerami 1.-7. o wca owieczka T D A C E R W P O K U F S I B O 64 65 Inaczej piszę, niż słyszę .Spójrz na ćw..

3 Uzupełnij zdania brakującymi wyrażeniami.

Dialog zapisz w zeszycie- podręcznik str. 104 ćw.. W t o r e k Polonistyczna/ społeczna Ocena klasowej gromady Otwórz .Na czym polega słowność i jakie ma znaczenie w stosunkach międzyludzkich.. to są te wyrazy : metre race swimming race long jump bstacle course (javelin ) skreślone .uzupełnij wyrazami z ramki .. 1 Zadanie.. 5.Choć urodzili się tego samego dnia, są zupełnie inni.. Teraz narysuj samodzielnie pingwina.I've lost my keys.. Uzupełnij brakujące elementy rysunku.. Rozwiązań 0 z 2. punktów za rozwiązanie do 8.. W 1 zdaniu-green/desk W 2-There are W 3-on/under W zeszycie ćwiczeń w 1 przeczytaj zdania, dorysuj brakujące elementy, uzupełnij zdania.. UWAGA!. Uzupełnij tabelkę według wzoru.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Uzupełnij tekst wpisując brakujące wyrazy w odpowiedniej formie.Uwaga - jeden z nich jest zbędny.. Uzupełnij zdania i powtórz je.. Liczenie słów w zdaniu.. 2010-10-03 14:55:06 uzupełnij zdania .. 2011-09-21 18:34:24 Wpisz brakujące litery a nastepnie uzupełnij afisz tytułami , w których występują wyrazy pisane przez ó i rz 2013-01-22 13:26:26Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. napisz zdania używając poprawnej formy there is thre are oraz a an lub any 2011-11-22 15:51:25Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Uzupełnij wyrazy, wpisując brakujące litery z "ch" i "h"a) Spójrz na rysunek..

2 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Spójrz na rysunki i odszyfruj wyrazy.. Język angielski 25 pkt 1 godzinę 33 minuty temu.Podział zdania na wyrazy i wyrazu na sylaby.. Oglądasz stare wydanie książki.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki i wklej odpowiednią naklejkę.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki .. 2 Zadanie.. pokaż więcej.. Uzupełnij brakujące wyrazy i powtórz zdania.. Mamy tam zwroty My plan is to eat… - zamierzam zjeść cereal - płatki śniadaniowe Popatrz na jadłospis i uzupełnij brakujące słowa.. Można to zrobić na różne sposoby: poprzez wycięcie i wklejenie brakujących części, oznaczenie pustych miejsc odpowiednią cyfrą albo przez wypełnienie braków w ilustracji własnoręcznym rysunkiem.Podpisz rysunki.. Dokończ rysunek.. 4 Zadanie.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Spójrz na rysunki i wyrazy (.). 1 Zadanie.. Głoska [cz] - zdania.. Przepisać do zeszytu słowa i zwroty z ramek w ćwiczeniach: 4/72, 7/73, 9/73, a następnie dopisać polskie znaczenia, korzystając ze słowniczka na stronie 81.Zad 3 - Uzupełnij dialogi brakującymi informacjami.. Uzupełnij dialog słowami z ramki.Odnajdź odpowiednie rysunki i uzupełnij tekst piosenki korzystając z tabelki.. Pracę wykonaj bardzo starannie.. Zaznacz w podanych wyrazach wyrazy w liczbie pojedynczej.. Układanie wyrazów z sylab lub uzupełnianie wyrazów brakującymi sylabami.Temat: Unit7 Progress Check.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Powiedz, co ty lubisz, a czego nie lubisz.Tom-zdjęcie na górze, po prawej Spójrz na obrazek pod ćw 2/44.. UWAGA!. Zadanie premium..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt