Napisz coś o swoim hobby po niemiecku
Przydatność 65% Hobby.. Czyli masz jakiś surowiec fizyczny, wykonujesz jakąś czynność i tworzysz coś nowego.. Uwielbiam te hobby i zachęcam innych do niego!Napisz po niemiecku o swoim hobby.. Interesuję się tańcem i wiem że bardzo go lubię.. Meine Lieblingsfarbe ist .Napiszecie mi takie zdania o swoim Hobby 2009-03-31 14:51:21 Hmm muszę napisać coś o swoim ulubionym sporcie.. xD problem w tym, że.. 2009-10-08 17:10:15 Załóż nowy klubProste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. I czy przypadkiem nie jest to kolejny tekst z internetu, który nie wniesie nic ciekawego do tego tematu.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: jak napisać moje hobby.. (Moje hobby to sport) - Tutaj przykładowa praca, można coś ewentualnie pozmieniać i dopisać:Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Fajnie trafić na CV z jakimś fascynatem jazdy konnej .E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Polish Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku , po hiszpańsku, po francusku.. Cześć!. 2011-05-04 19:24:02; Opisz swoje hobby w pięciu zdaniach, oczywiście dodaje do naj 2011-04-28 20:26:54; opisz w min.7 zdaniach wydarzeie przemienienia na gorze tabor 2011-01-27 15:31:43CV po niemiecku, czyli Lebenslauf, musi zawierać niemieckie zwroty charakterystyczne dla tego dokumentu, zapisane bez błędów językowych i w sposób czytelny dla rekrutera.Jeśli szukasz wskazówek, jak napisać życiorys po niemiecku, to jesteś we właściwym miejscu..

Zainteresowania po niemiecku.

Postaraj się opisać je szczegółowo: np. zamiast „filmy", napisz np. komedie czy dramaty, zamiast ogólnie „sport" - wycieczki rowerowe, pływanie, jogging itp. Daj się poznać od bardziej „prywatnej" i ludzkiej strony.. Carving - czyli wycinanie z owoców i warzyw.W swoim CV po niemiecku ożesz dodać swoje hobby.. Nasz przewodnik podpowie Ci, na co zwrócić uwagę, pisząc niemieckie CV.Hobby po niemiecku.. Postaramy się odgadnąć Twoje hobby!. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. - Ja interesuje się sportem.. Szukaj.. Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.czym różni się CV po niemiecku od polskiego CV; co musisz dodać, a co usunąć z CV po niemiecku; jak napisać CV po niemiecku, aby dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną; jak powinien wyglądać życiorys po niemiecku..

Postaramy się odgadnąć Twoje hobby!

Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Meine Hobby ist .. - Moim hobby jest .. (na przykład Volleyball spielen - gra w siatkówkę, Giterre spielen - gra na gitarze) 7.. 2021-01-20 20:00:21 Napisz rozprawkę na temat: "Zawsze można naprawić swoje błędy i odkupić winy".Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Opisz swoje hobby w conajmniej 8 zdaniach.. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: .. etwas unternehmen - przedsięwziąść coś ins Grüne fahren - jechać na łono natury keine Zeit für Langeweile haben - nie mieć czasu na nudę .Zadanie: napisz o swoim hobby w czasie przeszłym po niemiecku .. Dowiemy się z niej jak zapytać o czyjeś hobby oraz w jaki sposób opowiedzieć o swoim ulubionym sposobie spędzania wolnego czasu.„Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch"..

- Czym się interesujesz (hobby)?

Napisz do nas.. lubiekisiel8.. Opowiadamy o zainteresowaniach.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Niniejszy poradnik w całości traktuje o tym jak poprawnie (i przede skutecznie), napisać list motywacyjny po niemiecku.. Zastanawiasz się zapewne, czym jestem w stanie Cię zaskoczyć.. Bardzo lubię tańczyć i sprawia mi to wielką przyjemność.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Pomocy !. Zgłoś nadużycie.. 25 pkt za rozwiązanie + 13 pkt za najlepsze rozwiązanie - 31.1.2017 (15:29) - przydatność: 80% - głosów: 10Das Hobby - hobby Tematem dzisiejszej lekcji będą zainteresowania i czas wolny.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykłady użycia - "po niemiecku" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 6 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .. Opowiedz nam o swoim dniu, a my zgadniemy, ile .Napisz krótke opowiadanie o sobie - jakie masz hobby gdzie mieszkasz jak sie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 3 rozwiązania: autor: asiek12317 20.10.2010 (17:47) opisz siebie i swoje hobby gluwnie hobby moje imie damian 14 lat hobby Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: damianb14 21.10.2010 (17:06)Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1..

Jak dla mnie jest to najciekawsze hobby.

Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. W jaki sposób zostało opisane jezioro w ciągu dnia, a nocy?. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.Napisz coś o swoim koledze po niemiecku(5-10)info.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Lieber Tom, 2..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt