Opisz krótko swój dzień po niemiecku
Potrzebuję jakieś 5-6 zdań.. Mam nadzieję, że pomoże Wam w tym krótki opis mojej osoby: Ich bin schlank und klein.. Mieszkaliśmy w niewielkim ośrodku przy berlińskiej operze.. Wieczorem oglądałam telewizję, czytałam książkę.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyJak po niemiecku opisać swój wygląd zewnętrzny - dowiesz się tutaj.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Żeby odpowiedzieć na pytanie o pogodę, można zacząć zdanie od „es ist", czyli „jest".. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Muszę opisać na jutro swój dzień po niemiecku w czasie przeszłym.. Das Wetter ist schlecht heute./ Dzisiaj jest brzydka pogodaOpis domu angielski.Opisz swój wymarzony zawód po niemiecku.. Po śniadaniu umyłem/wyszczotkowałem zęby.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. aufgestanden - aufstehen - wstawa .Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08 Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Es ist von einem Zaun und einem großen Garten .Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt Język niemiecki , opublikowano 14.05.2018 Prosze szybko o pomocccc tona jutroPrzydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

Opisz swój pokój po niemiecku.

Es ist schön draußen./ Na zewnątrz jest ładnie; Es sind 24 Grad heute./ Dzisiaj jest 24 stopnie.. 1 odpowiedź.. Zrobiłam zadanie domowe.. Dlatego radziłbym się nauczyć słówka die Jahreszeit - pora roku oraz kilku przykładowych zdań, które umieszczam na samym końcu lekcji.. O 22 poszłam spać.. W domu odpoczywałam.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. Po południu poszłam do domu.. (Zmywam naczynia) 9.Ich mache meine .PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY .. Słyszałeś o zasadzie, że w CV powinno się wymienić tylko ostatnich pracodawców?. nastepnego dnia wstalismy rano zjedlismy sniadanie i gralismy .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Na lekcji w-f grałem w koszykówkę.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Zjadłam obiad.. Po przyjezdzie rozpakowalismy sie i poszlismy zwiedzic Bramę Brandenbursk, czerwony ratusz, parlament, statuę zwycięstwa i wiele innych.. 1,159 wizyt.. Jeśli tak, to pewnie nie opisujesz doświadczenia zawodowego sprzed kilkunastu lat.. W szkole napisałem dwie klasówki.. ; ) Z góry dziękuję.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat..

Jak opisać doświadczenie w CV po niemiecku?

2015-04-28 18:28:18 Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. O 7:30 pojechałem do szkoły.. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przykład opisu domu po niemiecku z tłumaczeniem Opis domu po niemiecku - wzór.. Sprawdź ile procent masz tłuszczu.. O 7 wstałem, potem zjadłem śniadanie.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. słucham muzyki(od 17 -19)Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Sama znajomość nazw 4 pór roku nie wystarczy i jest mało praktyczna.. O 14:25 pojechałem do domu.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego..

Wczoraj miałem całkiem normalny dzień.

Szukaj w serwisie Nauka języka Niemieckiego Online.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Mam napisać opis kota po niemiecku .. Opisz swoj wymarzony dom w 12 zdaniach po j.niemiecku z przetlumaczeniem na j.polskiNiemiecki.Czy mam dobrze opis wymarzonego pokoju.Zapraszam zatem do lekcji pory roku po niemiecku!. Pierwszy dzień w nowym miejscu pracy w Niemczech (1)koncem maja bylem ze swoją klasa na wycieczce w niemczech Wycieczka trwala 2 dni.. zadanie dodane 12 grudnia 2013 w Język niemiecki przez użytkownika 84685 (0) [Szkoła podstawowa] niemiecki; rodzina; 1; klasa; gimnazjum +3 głosów.. tylko nie za trudna bo pani.Mój dzień - tłumaczenie wypracowania.. ROZRYWKA | Języki Obce Pomoc z niemieckim "opisz swój dzień" [powiadom znajomego] Autor "Pomoc z niemieckim "opisz swój dzień"" vimer Wysłana - 20 wrzesień 2008 14:59 | zgłoś naruszenie regulaminu.. Z góry dzięki za pomoc.Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Przykładowy opis rodziny po niemiecku..Komentarze

Brak komentarzy.