Napisz opowiadanie na niezwykłej planecie
Fantastyczna podróż na obcą planetę - Opowiadanie.. Nad ranem, gdy mlecznobiały świt odsłania grozę pustkowia, ktoś mówi: - Musimy podjąć decyzję dotyczącą hibernatusów.. Tutaj zamieszczać będę moje opisy opowiadań Zelaznego, które miałem przyjemność czytać.. Opowiadanie o wizycie u koleżanki.. W temacie wiadomości podaj: imię ,nazwisko i klasę!. 2012-04-05 11:35:43; napisz opowiadanie na 100 słów na podstawie tytułu `mój bohater` 2011-02-13 21:08:19Tam spędzaliśmy całe dnie na plaży, na której po kilku dniach spotkałem Maćka.. Aby rozpocząć rozmowę na temat zagrożeń, czyhających na młodego człowieka, zapraszam do świata Kędzierzawego Karolka.Wbrew pozorom opowiadanie nie należy do najłatwiejszych form wypowiedzi.. Na wykonanie zadania masz czas do poniedziałku 30 marca.. Przecieram oczy ze zmęczenia patrzę na zegarek, jest dopiero piąta, lecz przypomniałem sobie że to ten dzień, to już dzisiaj spełnią się moje marzenia.. Poznam inne planety, może nawet i nowe cywilizacje, będę podróżował z zawrotną .Pewnego dnia mój statek kosmiczny wylądował na niezwykłej planecie.. To właśnie one doprowadziły do osiedlenia się na tej niezwykłej planecie.Napisz opowiadanie z elementami opisu pt. Mój pierwszy krok na obcej planecie.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza egzaminacyjnego.Napisz opowiadanie o tym, co zdarzył się w chatce Jagi i Łamignata..

Chłopiec spędził na planecie 331 kilka dni, rysując i rozmawiając o sztuce z nowym przyjacielem.

Przecieram oczy ze zmęczenia patrzę na zegarek,.Opowiadanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Bardzo go ucieszyło, że w końcu poznał jakiegoś dorosłego, który jest inny niż wszyscy.Informacje na temat Napisz opowiadanie o kolejnej planecie którą odwiedził Mały książę Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.Otóż na planecie Małego Księcia były ziarna straszliwe.. Wycieczka pozostawiła we mnie niezwykłe wspomnienia.. Każdy opis jest opatrzony cytatem i moją oceną w skali 1-5, która jest bardzo subiektywna, gdyż określa w jakim stopniu opowiadanie mnie się podobało.Małemu Księciu wyjątkowo spodobał się ten pomysł i ogólnie zajęcie malarza, uznał, że jego praca jest niezwykle ciekawa.. Przykładowe wypracowanie.. I bought a train ticket to Poznań and packed.Opowiadanie o miłości nastolatków - napisz opowiadanie miłosne Tego dnia w szkole odbywała się dyskoteka.. Miała kolor niebiesko fioletowy i na jej ziemi były gwiazdki.Moje przeczucie spełniło się już po kilku latach.. Obejrzałem się, planeta była niezwykła.. Wykorzystaj materiał z lekcji.. Zadbajmy o to, by były bezpieczne.. Szybko przypadliśmy sobie do gustu..

Swoją pracę napisz w Wordzie i wyślij na adres: [email protected] Opisz dokładnie swoją pracę.

Czas beztroskich szaleństw, nieoczekiwanych przygód, swobody.. Po kilku jednak minutach ożywa na nowo, odtworzony bowiem został ze specjalnej rezerwy.. Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: natalka3864 29.3.2010 (17:16) napisz streszczenie książki ,,staroświecki sklep" Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: syl322 29.3.2010 (17:22)Zadanie: napisz opowiadanie fantastyczne rozpoczynające się od słów quot gdzieś w kosmosie quot lun w dalekej przyszłosci w kosmosie quot proszę o Rozwiązanie: gdzieś w kosmosie znajdują się inteligentne istoty twierdzi mały zallej żyjący na planecieTichy podczas wizyty w teatrze ginie trafiony meteorytem.. Jeśli miałbym ująć w skrócie swoje wrażenia, powiedziałbym tak: pierwsza część tekstu przypomina fabularyzowane wypracowanie szkolne pisane na zadany temat naukowy (np.. Fantastyczna podróż na obcą planetę.. Nie tylko wróciłem na Marsa, ale także byłem jedną z pierwszych osób, która na stałe na nim zamieszkała.. To właśnie z nim pewnego dnia wybrałem się na spacer do pobliskiego lasu.. Zakażony był nimi cały grunt.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe.. Okazał się być świetnym przyjacielem.. Fantastyczna podróż na obcą planetę..

Przestraszyłem się bo jeszcze chwile temu rozmawiałem z kolegą co by było gdyby mieszkaliśmy na innej planecie.

Banalność, z jaką na Enteropii traktuje się śmierć i powtórne narodziny, jest nieco przerażająca - dlatego Tichy ucieka z tej niezwykłej planety, kończąc przed czasem swój wypoczynek.OPOWIADANIA.. Dam 15 pkt za to blagam mam malo czasuRozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem, czy rozumem, lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy mieli do wyboru uczniowie ósmych klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin z języka polskiego.. A jeżeli planeta jest mała, a baobabów jest dużo, to one ją rozsadzają.No niestety, Godzilla, to nie jest dobre opowiadanie.. Wypracowanie powinno dowodzić, że znasz lekturę „Mały Książę".. Budzę się w nocy, jest jeszcze ciemno, za oknem szaruga jesienna, deszcz delikatnie uderza w moje okno..

Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost".

Jak zawsze, Kasia spięła długie włosy w wysoki kucyk, pomalowała usta błyszczykiem i ubrała ulubioną spódnicę.Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli .Correct answers: 2 question: Opowiadanie: Napisz opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia, podczas których lis przekonuje się, czy chłopiec wykorzystał wiedzę zdobytą podczas podróży.. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. Mimo pozornej swobody wymaga dokładnego zaplanowania tego, co chce się w nim przekazać, i umiejętności koncentrowania się nie tylko na treści, ale także na tym, by pisać składnie, logicznie, ładnym, poprawnym językiem i ciekawie dla odbiorcy.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Budzę się w nocy, jest jeszcze ciemno, za oknem szaruga jesienna, deszcz delikatnie uderza w moje okno.. Napisz, jak mogłaby wyglądać twoja wyprawa na Europę korzystając z podstawowych informacji z wikipedii).Niektórzy wracają na statek, inni pogrążają się w niespokojnym, pełnym koszmarów śnie.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. W większości nie tworzono ich dla korzyści materialnych, dlatego możesz czytać je całkowicie za darmo.Rozprawka na temat tego, czy w relacjach międzyludzkich lepiej kierować się sercem czy rozumem lub opowiadanie o odwiedzinach lisa na planecie Małego Księcia - takie tematy do napisania mieli do wyboru uczniowie VIII klas szkół podstawowych, którzy pisali w poniedziałek egzamin ósmoklasisty z języka polskiego.Przykład opowiadania po angielsku nr 2. zadanie dodane 8 listopada 2010 w Język polski przez użytkownika ak07id02q ( -7,420 ) [Szkoła podstawowa]Prezentujemy wybrane i unikalne opowiadania Science-Fiction, których często nie znajdziesz w żadnym innym serwisie internetowym.Opowiadania pisane są z pasją przez i dla miłośników gatunku SF.. Miłej pracyNapisz króciótkie śmieszne opowiadanie używając słów: dam .j.n.a 2012-04-05 11:06:28; Napisz krótkie śmieszne opowiadanie używając słów; dam j.n.a.. Dzieciaki będą chętnie korzystały z niczym nie skrępowanej wolności.. A kiedy baobab wyrośnie, to na wyrwanie jest za późno i nigdy już nie można się go pozbyć.. Zajmie całą planetę.. Przeorze ją korzeniami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt