Napisz co robiłeś w wakacje po niemiecku w czasie perfekt
TYLKO PO NIEMIECKU Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-09-29 11:04:03Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. - Nie traciłem czasu na brednie - spotykałem sie bardzo czesto z przyjaciólmi - poznało sie nowych znajomych.Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach.. Uczę się j.angielskiego 2 godziny.. Po przestudiowaniu tych 5 lekcji nic nie sprawi Ci już problemu!. Na przykład - Jestem na wakacjach.. Jaka była Pogoda 2009-10-11 18:43:46; Napisz po niemiecku 2013-05-26 13:30:35; Napisz co robiłeś w wakacje?. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow.. Często pomagałam w domu i odwiedzałam przyjaciół.. 4.Co tam robiłaś?. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Polish Jako młody chłopiec w każde wakacje byłem w parku narodowym.wypracowanko o wakacjach Ubiegłe wakacje były jedne z najlepszych w moim życiu Poznałem świetnych ludzi Z niektórymi połączyła mnie bardzo głęboka przyjaźń .. Wypracowanko o wakacjach w czasie Perfekt.. Zwiedzałem Pałac Kultury.. Jem śniadanie i ubieram się.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Co tam robiłeś 6.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Czas przeszły Perfekt jest zaprzeczeniem Präteritum..

Napisz gdzie byłeś i co robiłeś na wakacjach po niemiecku, w czasie przeszłym, perfect.

po niemiecku; 84% Sommerferien - wakacje w czasie Perfekt; Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. O przeszłości w języku niemieckim możesz również mówić w czasie Präteritum, ale to właśnie Perfekt jest używany częściej.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. 6.Czy ci się podobało i dlaczego?Napisz 4 zdania w czasie przeszłym i przetłumacz bringen Przedmiot: Język niemiecki / Szkoła podstawowa 2 rozwiązania autor: dusia98-98 12.10.2010 (15:03)Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jaki błąd najczęściej popełniają Polacy za granicą?. Wakacje spędziłam bardzo fajnie.. 3.Gdzie nocowałaś?. O 19 idę z moimi przyjaciółmi do kina.Potem idziemy do Diskoteki.. 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2017 (20:43) - przydatność: 82% - głosów: 27 O 13 mam kurs j.angielskiego.. Zjadłam obiad.. Chcesz opowiadać co robiłeś w zeszłym tygodniu?. Ja wakacjach byłem w Warszawie.. Z kim byłeś na wakacjach.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Proszę o napisanie 4 zdań o wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym Prateritum / Imperfekt..

Już widzimy, że drugie zdanie będzie w czasie Perfekt.

( niemiecki ) 2011-05-22 15:06:49Kilka zdań po Niemiecku "Co robilem na Wakacjach" Czesc, jestem cienki z J. niemieckiego wiec prosze was o pomoc.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Naprawdę nie warto przepisywać tego „na żywca", lepiej pomyśleć chwilę i napisać coś swojego.. Używamy go w przypadku kiedy wykonana, zakończona przez nas czynność wpływa na nasze życie.. [NIEM] Witam.. W trzecim dniu odpoczywałem na basenie.Mein Wochenende - wypracowanie po niemiecku w czasie przeszłym Perfekt 25 kwietnia 2010 Odsłon: 24 924 3 komentarze Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr E-mailNapisz 15 zdań w czasie przeszłym perfekt o tym co robiłeś w wakacje!. Jakie są twoje plany życiowe?. Potem poszłam do szkoły.. Wieczorem byłem w kinie.. W nocy .Przykłady użycia - "w wakacje" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. np. ja grałem w piłkę ja grałem na kompie ja jezdziłem na rowerze niech ktoś pomorze!. Po południu poszłam do domu.. Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. 2.Czym pojechałaś?. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.A teraz czas na słownictwo i zwroty.Witam..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Jak długo byłeś na wakacjach.. :) Musze napisac pare zdań to co robilem na wakacjach , a robilem: - grałem na komputzerze - Duzo czasu spedzałem na rowerze.. Wypracowanie jest na poziomie gimnazjum, może być pomocne jako podsumowanie tematu o czasie przeszłym Perfekt.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. 5.Co zwiedziłaś?. 2013-09-01 19:20:41; Napisz cos o .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. Co jest takiego szczególnego w Perfekt?. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. Trenuję 1 godzinę.. W domu odpoczywałam.. Następnie mam trening światkówki.. Na drugi dzień pojechałem na koncert zespołu Metalica.. Jak po niemiecku w czasie Perfekt będzie: 1.Gdzie byłeś na wakacjach.. Mylą czasy w języku niemieckim!. Spójrz:Co robiłeś w poprzedni weekend napisz po niemiecku w czasie przeszłym perfekt 2012-12-07 19:06:19 Napisz podane zdania w czasie przeszłym Perfekt .. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy:().. Codziennie grałam w siatkówkę z moim bratem.. Zapraszam do .. ;) W sobotę śpię długo.. Widać tutaj ewidentny skutek.Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego..

Mein Tag - wypracowanie w czasie przeszłym Perfekt.

Kupiłem wycieczkę dwa tygodnie temu.. 77% Formy czasowników .Napisz wypracowanie co robiłaś w wakacje po niemiecku w czasie Perfekt 1.Gdzie spędziałaś wakacje ?. Jem obiad.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt