Napisz podane wyrazy pod właściwymi obrazkami
KSIĄŻKA do czytania - krzyżówki ze stron 80 i 81.. 2 str. 42, a następnie prześlij zdjęcie na adres: [email protected] .4.. Jest on jednak zdecydowanie trudniejszym, przerażających wielu uczniów trudną gramatyką, a przede wszystkim pisownią słownictwa.. Nauka na pamięć wiersza „Mija już rok szkolny"Polecenie: Nazwij obrazki.. 2012-04-24 22:18:51 Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05 Uzupełnij zdania , używając was lub were.. Wykorzystując informacje podane na rysunku, oblicz powierzchnię ramki.. Policz sylaby.- w zeszycie do polskiego napisz pełnymi zdaniami odpowiedzi na te 3 pytania (jak nie masz zwierzątka, możesz sobie je wymyślić - uruchom wyobraźnię) 4) popraw błędy i napisz pod zwierzętami właściwe nazwy.. Pod obrazkami znajdują się okienka.. Napisz wyrazy po śladzie, następnie policz każdy rodzaj zabawek i wpisz ich ilość w okienko.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies.. ~ Podaj nazwy kolorów widocznych na tęczy.. Ćwiczenie 1 str. 46 (wykonane podczas zajęć online) Utwórz i napisz wyrazy z sylab, zaznacz pętlą samogłoski.. Uwaga:Uzupełnij zdania, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.. 2010-10-12 17:41:13; Podane związki frazeologiczne połącz z właściwymi określeniami .Następnie napisz po śladzie wyrazy..

Napisz słowa z ramki pod właściwymi obrazkami.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Posłuchaj nagrania CD 3.18 i powtarzaj podane wyrazy.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Każde okienko odpowiada jednej sylabie.. Ćwiczenie 2 str. 46 (wykonane podczas zajęć online) Nie powinno być problemów.. 2 s. 16 - ćwiczeniówka- zaznacz kolorem odszukane wyrazy, a następnie wpisz do zeszytu pod szlaczkiem.Wpisz podane wyrazy we właściwe rubryki tabeli.. Napisz zdania o jesieni wykorzystując wyrazy z ramki.. Napisz słowa z ramki .Obrazek ma kształt równoległoboku.. Uzupełnij odpowiedź.. Podziel wyrazy na sylaby, głoski i litery.. Nie należy zmieniać kolejności podanych wyrazów, trzeba natomiast - jeżeli jest to konieczne - dodać inne wyrazy, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Podziel nazwę obrazka na sylaby, mówiąc je na głos i wyklaskując sylaby.. Podpisz obrazki.. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.Język niemiecki, to drugi, po angielskim popularny język, którego uczymy się w szkole.. 5) pokoloruj na zielono wyrazy, które mają podobne znaczenie.. 4.Jeden krawat wykonaj wykorzystując podane wzory, drugi wyklej z kolorowego papieru lub gazety..

Zapisz wyrazy z ramki z sylabami.

Przeczytaj zdania.. -uzupełniam podane zdania właściwymi wyrazami, .. Wybierzcie 1-2 wyrazy i zapiszcie je w liniaturze pod odpowiednim obrazkiem.. 2012-03-06 19:07:29~ Wytnij wyrazy.. Ex 1 - Napisz po śladzie wyrazy, popatrz obok i otocz pętlą taki sam wyraz.. Napisz krótki tekst o pierogach z kapusta i grzybami lub o serniku lub o barszczu po ang 5-6 zdan szybkooo daje najjUp beat 2 cwiczenia str 79 zad 5 uzupełnij dialogi właściwymi wyrazami oraz czasownikami w nawiasach o wopowiedniej formie.. polonistyczna.. Zad.3- przeczytaj tekst zastępując obrazek właściwym wyrazem.. Wytnij obrazki z dołu strony i przyklej je na odpowiednich kolorach tęczy.. Wyraz Liczba sylab Liczba głosek Liczba liter Samogłoski (wypisz) koszulka ręcznik dzbaneczek5.. Dookoła obrazka jest ramka.. W ramce narysuj przedmiot, który lubi Florek.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Ex 2 - Połącz obrazkiPopatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05 Uzupełnij zdania , używając czasu past simple.. 2- wysłuchaj nagrania CD 3.19 i wskaż właściwy obrazek a następnie zapisz odpowiedzi w zeszycie tak jak w podanym przykładzie.. W każdej sylabie zaznacz samogłoski na czerwono.. Wyrazy 1 zaczynają się spółgłoską bezdźwięczną, twardą, kończą dźwięczną..

Przeczytaj podpisy pod obrazkami .

Wysłuchaj i sprawdż czy wykonałes to zadanie poprawnie.. Ułóżcie i zapiszcie 2-4 zdaniaZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Zadania z angielskiego kl. 5 szkoły podstawowej.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Następnie wstaw odpowiadające im litery w wyznaczone miejsca na osi czasu .. (Jest załącznik .. Do diagramu A wpisz kolejno wyrazy które z przeczeniem nie piszemy łącznie a .Jak napisać po angielsku; połącz obrazki, wykreśl wyraz nie pasujący do pozostałych i podpisz obrazki?. Zad.4 jest dla chętnych.Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia poznanym sposobem zad.. Temat: Odkrywamy tajemnicę światła.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów.Podaj nazwy przedmiotów i zwierząt na obrazkach, pod każdym obrazkiem pokoloruj okienka odpowiadające głosce „f" Napisz litery po śladzie i samodzielnie.. Zadanie dodatkowe dla chętnych.. Długie, złożone wyrazy są często skomplikowane do zapisania i zapamiętania.Obejrzyj filmik, jak poprawnie napisać dwuznak ch, Ch.. A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki działania siły.Napisz słowa z ramki pod właściwymi obrazkami..

Przeczytaj je i przyklej pod odpowiednimi obrazkami.

Znajdź i otocz wszystkie litery f, F niebieskim mazakiem.. 2012-03-06 19:07:29Uzupełnij zdania używając właściwego czasu.. Zeszyt ćwiczeń p.75.. 2011-09-21 10:58:22; Podpisz obrazki i połącz liniami z właściwymi modelami głoskowymi.. (dzięcioł, ścinek, parawan, wypis, towar, rulonik, ziemianin).. Napisz słowa z ramki pod właściwymi obrazkami.. Dopisz po jednym własnym przykładzie.. Ułóż zdanie z wybranym wyrazem.. Ex 2 - Popatrz na półki w sklepie.. ;) 2011-01-19 18:18:26; Połącz słowa z właściwymi definicjami 2016-06-15 13:39:06; Połącz daty z właściwymi wydarzeniami .. 2012-12-11 18:04:09 Uzupełnij zdania , używając was lub were.. Napisz literkę ch, Ch oraz w wyrazach (str. 47).Następnie zapisz je pod właściwymi nagłówkami :Clothes,Shoes,Accessories.. Powierzchnia ramki jest równa ___ cm2Napisz słowa z ramki pod właściwymi obrazkami.. 2015-03-19 16:35:34; Poniższe frazeologizmy połącz z właściwymi znaczeniami.. 6) pod każdym obrazkiem podkreśl właściwy podpi.. 2) zaczynają się spółgłoską dźwięczną, twardą kończą bezdźwięczną.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Poćwicz czytanie tekstu o kocie Florku..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt