Napisz przemówienie skierowane do kolegów i koleżanek
Od tego będzie zależała forma przemówienia.. Stanowi on rozpoczęcie tekstu, a czasami pozwala też zidentyfikować adresata.. Temat 1.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Przypomnij sobie, co wiesz na temat przemówienia i zaznacz poprawne odpowiedzi.. Gotowe prace przysyłacie na mój adres mailowy:- Na dzisiejszym egzaminie uczniowie mieli napisać przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonają słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Jesteście już w ostatniej, 8 klasie szkoły podstawowej, i za parę miesięcy napiszecie test, który zaważy na Waszej.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym.Napisz przemówienie skierowane do twoich koleżanek i kolegów, w którym przekonasz ich do aktywnego udziału w wyborach samorządowych w waszej szkole.. który przystępuje do egzaminu .. które z ważnych i uzasadnionych .może to być przemówienie skierowane do gości zebranych na rodzinnym obiedzie z okazji „którejś" rocznicy ślubu rodziców, bardziej oficjalne przemówienie do koleżanek i kolegów o swoim miejscu w rodzinie, przemówienie do Parlamentu Dziecięcego, w którym opowiemy o roli współczesnej rodziny.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..

Napisz przemówienie dla kolegów i koleżanek.

Szanowni zebrani!. Po trzech latach nauki w gimnazjum jakoś udało nam się dotrwać.. [/b] Tematy wypracowań.. Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy!. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem .Napisz przemówienie skierowane do młodszych koleżanek i kolegów , w którym uwzględnisz przesłane zawarte w omawianym utworze i odwołasz się do postawy wybranego bohatera literackiego lub filmowego.może to być przemówienie skierowane do gości zebranych na rodzinnym obiedzie z okazji „którejś" rocznicy ślubu rodziców, bardziej oficjalne przemówienie do koleżanek i kolegów o swoim miejscu w rodzinie, przemówienie do Parlamentu Dziecięcego, w którym opowiemy o roli współczesnej rodziny.Otóż moje przemówienie skierowane jest do tych, którzy spędzają wolny czas, bez reszty oddając się wirtualnej rzeczywistości, a czytanie książek kojarzą jedynie z nudą i stratą czasu.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Temat ten brzmiał: Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Tylko proszę nie z neta.. Koleżanki i koledzy!Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, i przekonaj słuchaczy, że książki są źródłem mądrości..

Zacznij przemówienie od zwrotu do adresata.

W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Pierwszy, to przemówienie skierowane do kolegów i koleżanek, w którym należało przekonać słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Dziękuje za każdą odpowiedź.Zadanie: pomóżcie napisz przemówienie do kolegów i koleżanek , w którym chcesz ich przekonać, aby nie zgadzali się na wspólne dyskoteki szkolne z Rozwiązanie: no ok , więc jeśli to ma byc od cb jako kolegę to będzie tak hej jak wiecie zbliżaZanim zaczniesz pisać, zastanów się, do kogo skierowana będzie twoja wypowiedź i z jakiego powodu.. Temat 1.. W argumentacji odwołaj się do małego księcia oraz innego utworu literackiego.. Tematem naszego dzisiejszego wystąpienia jest nic innego, jak tylko Wasza przyszłość.. "- napisz przemówienie, w którym zachęcisz wszystkich miłośników psów i kotów do adoptowania ich ze schronisk, zamiast kupowania z hodowli.. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.Tematy wypracowań.. Z góry dziękujęBudka napisał list do Bidena.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..

Napisz przemówienie skierowane do rówieśników, w którym przekonasz ich, że warto pomagać ludziom.

Napisz przemówienie do swoich koleżanek i kolegów w którym odwołasz się do;Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Przemówienie - wasza przyszłość.. Swoje słowa kieruję też do wszystkich Was - uczni ów klasy 8 A, którzy chcą dobrze zdać egzamin i dostać się do wymarzonej szkoły.Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: „Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.Uczniowie do wyboru mieli dwa tematy: przemówienie lub opowiadanie.. Podziękowania warto skierować także ku osobom .Pierwszy z tematów do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości.. Tu należało się odwołać do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykazać, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym.Drugi temat do wyboru brzmiał: "Napisz przemówienie skierowane do koleżanek i kolegów, w którym przekonasz słuchaczy, że książki mogą być źródłem mądrości..

Prosze o pomoc mam to na pon.Napisz przemówienie dla kolegów i... - rozwiązanie zadania.

W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Napisz przemówienie skierowane do kolegów i koleżanek, w którym zachęcisz ich do czytania książek.. Użyj odpowiednich środków retorycznych.. Panie i panowie!. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Napisz przemówienie do swoich koleżanek i kolegów w którym odwołasz się do postaci filmowej lub literackiej.. Potrzebuję na jutro.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Nastąpił dzień, w którym zgromadziliśmy się tutaj, w tej klasie, ostatni raz, a ja dostąpiłam zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.. Więcej niż jedna odpowiedź może być poprawna.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz innego utworu literackiego i wykaż, że ich przeczytanie może uczynić czytelnika mądrzejszym".Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Napisz list otwarty do rówieśników , w którym przekonasz ich że warto podróżować.. W wypracowaniu odwołaj się do wybranej lektury .Napisz przemówienie skierowane do twoich koleżanek i kolegów, w którym przekonasz ich do aktywneg.. Opisz najciekawsze przygody z książki pt. "Ramus i Włóczęga..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt