Napisz swoje plany na wakacje po angielsku
Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Napisz w nim:-gdzie jedziesz-co będziesz robić -z kim jedziesz-jaka będzie pogoda-czym tam pojedziesz Autor edytował treść zadania 26.1.2011 (19:37), dodano Po Angielsku.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Rozprawka, zwana również esejem (essay), jest formą pisemną w języku angielskim, z którą możemy spotkać się zarówno na maturze, jak i dalszych etapach kształcenia lingwistycznego, tj. studiach, oraz przy zdobywaniu certyfikatów językowych.Bye for now.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .Napisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.. E mail po angielsku - wzór E-mail po angielsku przykład 1 - e-mail do przyjaciela / kolegi.. Gdzie jedziesz, z kim, co będziesz robił .. Wzór listu do przyjaciela po angielsku na temat polskich Świąt Wielkanocnych.. Babcie nie pozwalała mi się nudzić.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napiszę e-maila po angielsku o wakacjach.Opis wakacji po angielsku - przykład z tłumaczeniem Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach..

Umiesz opisać swoje wakacje po angielsku?

Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po angielsku.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Opisz swoje wakacje (po angielsku) w czasie Past Simple.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów.. +0 (2) .. zobaczę swoich starych przyjaciół, więc się z tego cieszę Najlepsze żyecznia (twoje imię) Pogoda była świetna.. - Na razie.. sea - morze.. Każdego dnia było bardzo słonecznie i gorąco, w związku z czym mogliśmy pływać w morzu i leżeć na plaży.. 2016-09-12 19:34:59Plany na wakacje po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: kurczakos 30.5.2010 (20:17) 20 zdań o planach na wakacje w czasie future simple.. Ta forma wypowiedzi nie należy do najłatwiejszych, gdyż składają się na nią elementy m.in. zaproszenia, opisu, wiadomości, recenzji, opowiadania oraz umiejętności wyrażania opinii.Napisz e-mail do koloegi/ koleżanki po angielsku o hobby ?. Minimum 15 zdań .Proszeę też wersje polską.Wypracowanie o twoich planach na wakacje.. Wakacje rozpocząłem pobytem u dziadków na wsi.. 2013-01-13 14:45:25; Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli..

Wzór listu do przyjaciela po angielsku.

Były tam 2 baseny, duży ogród, siłownia i restauracja.. Co robiłeś?. Przykład opisu miasta Darłowo.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. Słownictwo wykorzystane w quizie: buy souvenirs, go hiking, go skiing, play in water, sunbathe, take photos, visit places.Opis dnia po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty.. Quiz rozwijający umiejętność ustnej komunikacji w języku angielskim.. Ćwiczenie odpowiedzi na pytanie: "What do you do on holiday?". picturesque - malowniczy.. Polish To nie czas wolny, to nie wakacje ; ludzie w tym czasie wykonują konkretną pracę.. Napisz krótki list do przyjaciela o planach na wakacje (po angielsku).. który pomoże Wam opowiedzieć o swoich planach i postanowieniach właśnie w tym języku.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Jakie masz plany na wakacje po angielsku.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Hotel był duży i piękny..

Napisz krótki list do przyjaciela o planach na wakacje (po angielsku).

Z góry dziekuje Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Szymek26 15.6.2010 (19:26)travel agency - biuro podróży.. To nic trudnego!. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Z góry dziekuje Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: Szymek26 15.6.2010 (19:26)Opisz w 3 zdaniach swoje ostatnie wakacje (np.gdzie byłeś)-po angielsku 2009-04-23 10:19:09 opisz kolege po angielsku 2014-09-29 15:34:52 Opisz swoje wakacje po angielsku .. 18 marca 2005 r. Rozpoczęłam podróż mojego życia.. Opis dnia angielski.Rozprawka (esej) w języku angielskim na poziomie rozszerzonym - opinion, for and against, solutions to problems, discursive essay.. lake - jezioro.. Cover Letter list motywacyjny.Opisz swoje wakacje .. Podróż po Ameryce Południowej.. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku.. Czasami wstawaliśmy wcześnie i szliśmy na wycieczki.Plany na wakacje po angielsku Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: kurczakos 30.5.2010 (20:17) 20 zdań o planach na wakacje w czasie future simple.. Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem na język polski..

Poniżej przedstawiamy przykładowe opisy wakacji po angielsku.

holidays - wakacje sea - morzePostanowienia noworoczne po angielsku.. Zaczynamy!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2012-11-25 17:03:04; Napisz e-mail do nowej koleżanki po angielsku.. Zamierzasz wrócić dziś późno do domu.. 2017-03-26 14:04:16E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Gdzie byłeś?. Napisz wiadomość dla niej / niego a w niej: - napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, - podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu, - poproś o zrobienie .napisz e-mail po angielsku do nowego kolegi John'a (50-100) słów.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. w e-mailu zaprezentuj się, opisz typowy dzień dla ciebie, napisz co lubisz robić w weekendy 2016-10-02 18:08:03 Opisz swój typowy dzień !. unforgettable - niezapomniany..Komentarze

Brak komentarzy.