Opisz swoje zwierzątko po niemiecku
Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy.. Spora część z nich w wersji niemieckiej podobna jest do wersji polskiej lub angielskiej, lecz części z nich trzeba się będzie nauczyć na pamięć.. Odwiedzając znajomego w domu jednorodzinnym, obstawiam, że użyje on słowa pies, przynajmniej raz.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Mam królika który wabi się Maja.. No więc tak , musze na niemca ustnie opisać zwierze w ok 6 zdaniach , czyli : Jak sie nazywa , wiek, charakter, i jak wygląda ( czyli kolor sierści itd. ). Zapraszam do zapoznania się z nazwami zwierząt domowych po niemiecku.Koty są też egocentryczne.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Nie zwraca uwagi na to, czy ktoś jest zmęczony, zawsze musi postawić na swoim upominając się głośnym i przeraźliwym głosem.Opisz swoje ulunione zwierzę (pies) po angielsku 2012-04-13 19:26:23 Opisz jakieś zwierzę po angielsku 2011-05-22 14:02:12 Opisz swoje zwierzę , konkursik.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach: pokoleniowy dialog bohaterów tanga kluczOpisz swoje ulubione zwierze po niemiecku !.

Oprócz: Opisz swoje zwierze po niemiecku.

Nawet osoby biegłe w niemieckim mogą mieć problem z takimi zwierzętami jak kogut, czy motyl .Opis swojego psa.. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz.Opisz w 10 zdaniach swoje zwierzątko domowe.. Znajdziesz tu materiały do nauki, definicje, przykłady, wskazówki dotyczące wymowy i trener słownictwa.. podaj : imię , wiek , zawód , wygląd ( oczy , włosy ) , charakter , podaj hobby.. Aby lepiej je zapamiętać najlepiej jest wybrać się do zoo, i spróbować nazwać wszystkie zwierzęta po niemiecku.Opisz swoje zwierze po niemiecku.. Jest zwierzeciem przyjacielskim najbardziej lubi dzieci.Zwierzęta po niemiecku to kolejna przydatna grupa słówek.. pies lablador biały plis na sprawdzian i co robi ok15 zdań Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2013-01-06 12:53:56.. Z tego powodu chciałabym zaprezentować kilka słówek związanych ze zwierzętami domowymi.. Osoby uczące się języka niemieckiego często mają problem z zapamiętaniem rodzajnika określonego.. Dlatego też, tak jak robiłam to wcześniej posłużę się kolorami: .. gady, kot po niemiecku, koty .Opis domu po niemiecku - wzór.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter..

Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.

To świetny sposób na poszerzenie swojego słownictwa w języku niemieckim nie tylko dla początkujących.. Jest cała czarna i ma długie uszy.. PILNE!. może to być np. kot, pies.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. Maja biega zawsze po domu.. dam naj ;) Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz siebie i 3 osoby z rodziny po niemiecku .. Tą stronę przegląda teraz 8 gości.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Poznaj zwierzęta po niemiecku Przygotowana przez nas lekcja nazwy zwierząt po niemiecku pozwala na poznanie nazw 27 zwierząt po niemiecku.. bardzo prosze o pomoc .Zadanie: opisać swoje zwierzątko po niemiecku Rozwiązanie: meine hund ist braun er heise toffik wejz na jakiegoj dobrego tlumacza moze zacznij od tego jak Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Opisz zwierzę po niemiecku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Opisz swoje wymarzone zwierz .Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo..

2012-07-20 11:14:31Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.

Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Najbardziej wiarygodny niemiecki słownik języków obcych.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. Tylko ze ja nie potrafie.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.Opisz twoją rodzinę po niemiecku.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Opisz swoje zwierzątko (np. pies, kot, królik), ok. 15-20 zdań.. Gdy tylko zauważy, że ktoś z domowników zaczyna się ubierać natychmiast staje przy drzwiach i jest gotowy do wyjścia.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyOpisz swój dzień po niemiecku ( 10 -15 zdań ) Mogą być jakieś.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Zadanie: opisać swoje zwierzątko po niemiecku Rozwiązanie: meine hund ist braun er heise toffik wejz na jakiegoj dobrego tlumacza moze zacznij od tego jakOpisz swoje zwierze po niemiecku.. Często po powrocie do domu, pierwsze co przychodzi do łepka mojej kocicy to napełnić brzuch, po czym zasnąć na fotelu, mając wszystko w głębokim poważaniu..

Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Po niemiecku Mein Lieblingstier ist ein Hund.

Przykładowy opis psa po angielsku.. w lato lubi przebywac na dworze.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Rafi ponad wszystko lubi spacery.. Fluffy gerne essen, und hat acht Jahre.Każdy miał w swoim życiu do czynienia z udomowionym psem, czy kotem.. Es ist aus Stein gebaut.Opisywanie swojego dnia (Describing your day): → Przykład 1 → Przykład 2 → Przykład 3: Opisywanie miast, miasteczek i wsi (Describing cities and villages): → Przykład 1 (Miasto - Londyn) → Przykład 2 (Miasteczko) → Przykład 3 (Wieś) → Przykład 4 (Miasto - Bruksela) Opisywanie swojego zwierzątka (Describing your pet):Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt