Napisz pocztówkę do powstańca
W akcji może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku.. niezależnie od wieku.. Podobnie jak w poprzednich latach, istnieje możliwość napisania bezpłatnej pocztówki do Powstańca za pośrednictwem strony Na wysłanie pocztówki ma czas do 2 października - rocznicy dnia, gdy przed 72 laty zakończyło się powstanie.. Na kartce można podać swój adres zwrotny, jeśli chcemy nawiązać kontakt korespondencyjny z Powstańcem.. Na wysłanie pocztówki jest czas do 2 października, czyli do dnia, w którym .Podobnie jak w poprzednich latach, istnieje możliwość napisania bezpłatnej pocztówki do Powstańca za pośrednictwem strony Zostaw też swoje dane, jeśli chcesz, by Powstaniec mógł Ci odpisać.. Możesz wysłać kartkę bezimienną lub do wybranego uczestnika walk o stolicę - wystarczy, że wpiszesz imię i nazwisko Powstańca wraz z pseudonimem.. Na e-kartce obowiązuje jednak limit 25 słów - tylu, ile maksymalnie można było zawrzeć w korespondencji wysyłanej pocztą polową podczas Powstania Warszawskiego.- Napisz kilka lub kilkadziesiąt słów od siebie.. Znajdziesz tutaj sylwetki wybranych Powstańców Warszawskich, którzy nadal są wśród nas, zasługują na szacunek oraz podziękowanie za patriotyczną postawę i podjęty trud obrony Ojczyzny.. Kartki w wersji tradycyjnej poza placówkami Poczty .Napisz kartkę lub list do Powstańca.. Na e-kartce obowiązuje jednak limit 25 słów - tylu, ile maksymalnie można było zawrzeć w korespondencji wysyłanej .Od pierwszego sierpnia każdy może napisać kilka słów na specjalnych pocztówkach, które później trafią do bohaterów walczącej stolicy..

Wyślij kartkę do powstańca.

Pocztówki możemy wysyłać do 2 października.Kartkę zapakuj do koperty, napisz do kogo jest kierowana (imię i nazwisko Powstańca), naklej znaczek i wyślij na adres: FUNDACJA SENSORIA, BohaterON, ul. Ołtaszyńska 7, 53-010 Wrocław.. która do niej napisała z Katowic .Dzięki niej do Powstańców trafiło ponad 3,6 tys. kartek.. 12-letnia dziewczynka zapewnia, że bardzo dużo wie o uczestnikach walk sprzed 72 lat, z kolei jeden chłopiec zdradza, że lubi słuchać piosenek o .Udział w akcji pisania do powstańców może wziąć każdy.. Na wysłanie pocztówki mamy czas do 2 października.. Wystarczy napisać kilka słów od siebie - życzeń, które chcemy skierować do Powstańców.. Kartkę można napisać nie podając konkretnego adresata lub skierować ją do konkretnej osoby.Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.. Na stronie internetowej kampanii znajdują się zdjęcia oraz krótkie biogramy powstańców.Pocztówkę można też wysłać bezpłatnie online przez stronę internetową akcji.. Kartki po zakończeniu kampanii trafią do Muzeum Powstania Warszawskiego i zostaną przekazane adresatom.. Dziewczęta i chłopcy napisali do uczestników Powstania Warszawskiego wiele serdecznych, z serca płynących słów.Napisz kartkę do Powstańca lub zgłoś kandydata do Nagrody BohaterONy ..

Symboliczną pocztówkę można wysłać także przez internet - zostanie wydrukowana i przekazana wybranej osobie.

dedykowaną kartkę, na której może napisać podziękowania lub życzenia dla Powstańca.. Mapa punktów dystrybucji pocztówek znajduje się na stronie internetowej: Na e-kartce obowiązuje jednak limit 25 słów - tylu, ile maksymalnie można było zawrzeć w korespondencji wysyłanej pocztą polową podczas Powstania Warszawskiego.Napisz kartkę lub list do Powstańca 4 sierpnia 2019 Redakcja Dla nas to tak niewiele, dla nich to naprawdę cały świat - mówi w spocie zachęcającym do napisania życzeń do Powstańców Warszawskich Agnieszka Więdłocha, ambasadorka kampanii "BohaterON - włącz historię!. Na wysłanie pocztówki ma czas do 2 października, czyli rocznicy zakończenia Powstania.. ", która rusza w czwartek.. Poznaj ludzi, którzy przed laty walczyli o Stolicę!. Wyślij kartkę do powstańca.. To szczególna data - dzień, w którym 72 lata temu zakończyło się Powstanie .Wystarczy w jednym z tych miejsc poprosić o pocztówkę, napisać kilka słów od siebie i wysłać na podany na niej adres lub pozostawić bezpłatnie w wyznaczonych punktach.. które chcą oddać .Akcja pisania kartek i listów do Powstańców Warszawskich, a także nagrody BohaterONy - to elementy IV edycji kampanii „BohaterON - włącz historię!. ".Wystarczy napisać kilka słów od siebie.. Jeśli mieszkasz we Wrocławiu, kartkę możesz dostarczyć osobiście do siedziby fundacji.Pocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.Biblioteka Szkolna 27 października zorganizowała akcję, której celem było włączenie się do ogólnopolskiego projektu BohaterOn - wyślij kartkę do Powstańca..

... Można wysłać bezpłatną pocztówkę w ramach akcji BohaterOn, upamiętniającej i honorującej walczących o polską stolicę powstańców.

Zachęcamy również do wysyłania kartek w formie elektronicznej.Wyrazem tego była akcja pod nazwą „Pocztówka do Powstańca", do której w dniach 10-20 września br. bardzo chętnie przyłączyła się nasza bursiana społeczność.. Mogą to być podziękowania, życzenia, pozdrowienia.. Jest to limit, który obowiązywał podczas działania poczty polowej w okresie powstania warszawskiego.. Ciągle .Od 1 sierpnia do 2 października, w symbolicznym czasie pamięci o Powstaniu Warszawskim, każdy, kto zechce napisać kilka słów do uczestników walk o Wyślij kartkę do Powstańców Warszawskich i pokaż, że pamiętasz - trwa III edycja akcji BohaterON Infokatowice.plJak podkreśliła Łesiuk-Krajewska, do wyrażenia wdzięczności powstańcom za pomocą elektronicznej pocztówki można użyć 25 słów.. 1 sierpnia wystartowała czwarta edycja ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię!, którą Fundacja Rosa organizuje wspólnie z Fundacją Sensoria.W ramach akcji każdy, kto chce uhonorować uczestników walk o stolicę, może to zrobić, wysyłając kartkę lub list z życzeniami - tradycyjnie lub online.Zarówno na kartkach tradycyjnych, jak i elektronicznych został umieszczony adres Fundacji, która dostarczy pocztówki do żyjących Powstańców Warszawskich..

Ruszyła akcja „BohaterON - włącz historię" ... Na wysłanie pocztówki ma czas do 2 października - dnia, w którym ...Wyślij kartkę do powstańca!

O akcji.. Uczniowie z klas IV i VII dowiedzieli się najważniejszych informacji o Powstaniu Warszawskim, a także mogli obejrzeć na ten temat wystawę , która przybliżała ideę akcji „BohaterOn - wyślij kartkę do Powstańca".Przed takimi i innymi dramatycznymi wyborami stali Powstańcy Warszawscy.. 830 258. kartek do Powstańców wysłanych z kraju i zagranicy.Aby wysłać kartkę do Powstańca Warszawskiego, wystarczy wybrać się do najbliższej placówki pocztowej, pobrać bezpłatnie pocztówkę zaprojektowaną specjalnie na tę akcję, napisać na niej kilka słów, zakupić znaczek o wartości 2 zł i wrzucić kartkę do skrzynki pocztowej.. Pamiętaj, że to właśnie one mają największą wartość.. Bohaterony 2020.. Akcja potrwa do 2 października, dnia w którym 72 lata temu zakończyło się Powstanie Warszawskie.Podobnie jak w poprzednich latach, istnieje możliwość napisania bezpłatnej pocztówki do Powstańca za pośrednictwem strony Tak zrodził się pomysł akcji „BohaterON" przygotowanej z myślą o tym, by każdy mógł indywidualnie oddać hołd osobom walczącym w Powstaniu Warszawskim.. Fundacja przekaże kartki Powstańcom..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt