Opisz dzień w formie pamiętnika
Pamiętnik Pauliny 24.09.2013r Masakra co za dzień !. , Przeworsk Mija już drugi dzień ferii zimowych , przez owy czas nie mogłam narzekać na pogodę a przede wszystkim na humor, który sprzyjał mi od początku wypoczynku .. Przeczytaj opowiadanie ,,List'' Grzegorza Kasdepke i napisz list do koleżanki lub kolegi -w liście tradycyjnym lub w e-mailu-o wydarzeniu, które ostatnio cię zaskoczyłoWystarczy opisać jeden dzień z powstania i zilustrować tę historię.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie .Zadanie: opowiedz w formie pamiętnika jeden dzień ze swojego Rozwiązanie:ten dzień i datę pamiętam do dziś , 24 kwietnia 2007 roku wspominam , chwile spędzone , w tym dniu , z miłym ukłuciem w sercu odbył się w ten dzień wielki bal , wielkie przygotowania , i wielka zabawa miałam wtedy 12 lat , cieszyłam się bardzo , na ten dzień , też z okazji balu , ale też z tego , ze .Opisz jeden dzień z twojego życia.. Opisz swój dzień w formie pamiętnika poleca70% Język polski .. Zaraz po tym mama z tatą dali mi olbrzymie pudło,na którym ruszała się pokrywka.opisz jeden dzień z wakacji w formie pamiętnika.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej .W formie kartki z pamiętnika (bilbo bagginsa) opisz przygodę z Golumem.. Poszłam zobaczyć,co takiego robi i na stole zastałam wielki kolorowy tort,a na nim 7 swieczek..

Zastosuj formę pamiętnika.

pROSZĘ O POMOC .. W wolnym czasie słuchałam muzyki i obejrzałam mój ulubiony film.07,05,1999.. Prawdopodobnie dla większości ludzi nie różnił się niczym od innych dni.. Takie małe Uwagi !. i prowadzenie narracji w 1 os. lp.. Pamiętaj, że w pamiętniku należy opisać nie tylko wydarzenia, ale takze przeżycia.. Kartka z pamiętnika z wakacji.. Dzień pierwszy Dzisiejszego wieczora do naszej skromnej chaty przybył hrabia Kirkor, piękny i bogaty.. pati2679; 26.01.2011 Drogi Pamiętniczku 10.02.2010r.. Stoi on 2 km od mojego domu więc pojechałyśmy rowerami.. czas wolny kolonia nauka odpoczynek Podróżowanie relaks Szkoła twórczość własna wakacje Wakacje zysk czy strata.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Jego wizyta, tak niespodziewana, spowodowana była…Przypomnij sobie pierwsze dni w gimnazjum i napisz w e-mailu o swoich wrażeniach do kolegi lub koleżanki z byłej klasy.. Dziś musiałam wstać o. poleca73% Język polski .. 29 lutego 2020 0 .. Rano obudziło mnie krzątanie mamy w kuchni.. Wymyśl nową przygodę Odysa, rozgrywającą się w starożytności; zastosuj narrację pierwszoosobową.Opisz w zeszycie, w formie pamiętnika, jeden dzień ze swojego życia.. Wyraźnie pamiętam tylko jego oczy.Zadanie: opisz jeden dzień z życia egipcjanina d coś w formie kartki z pamiętnika proszę pomóżcie Rozwiązanie: żył biednie codziennie wstawał i musiał iść do pracy do faraonaOpisz w formie pamiętnika swój pobyt w dowolnym mijescu w Europie..

Kartki z pamiętnika.

Na samą myśl ze mam przed sobą 2 tygodnie wolnego od szkoły pojawiał mi .Pamiętaj, że kartka z pamiętnika to fragment pewnej większej całości.Pamiętnik autor pisze dla siebie i nie przedstawia w nim co dzień od nowa znanych już spraw i ludzi.Zadanie: jak opisać swój dzień kartka z pamiętnika prosze Rozwiązanie: mój wczorajszy dzień był bardzo podobny do każdego rano o godzinie 7 00 mama mnie .Opisz jeden dzień (sobota) w formie kartki z.. - rozwiązanie zadania.. lucky188; 29.11.2010 data Dzisiaj byłam z koleżankami na zamku.. Dzień w szkole minął szybko, iż miałam 5 lekcji.. : musii zawierać : wstęp np : To zdarzenie pamiętam .. 2 zdania rozwinięcie np. : o emocjach co czuła , ogród był pusty .. itp. 6 zdań zakonczenie : cos na koniec takie podsumowanie 2 zdaniaOpisz wybrany przez siebie dzień w szkole !. Spośród wybranych pamiętników członkowie Jury w składzie prof. dr hab. Adam Kurzynowski (SGH, przewodniczący), Martyna Bunda .. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Coś niesamowitego.Tag: opisz w formie kartki z pamiętnika przeżycia wewnętrzne Balladyny.. wymyśl kartkę z pamiętnika z wakacji.. 2015-05-20 16:14:36 SZYBKO Napisz w formie pamiętnika jeden dzień z ferii zimowych 2018-04-25 18:09:43 Ja na Bezludnej wyspie w formie kartki z pamiętnika opisz swoje przeżycia i refleksje związane z wyobrażonym zdarzeniem z Książki Robinson Cruzoe !Mój wczorajszy dzień był bardzo podobny do każdego..

jeden dzień z twoich wakacji.

Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Następnie powtórzyłam sobie na jutrzejszą lekcje.. Dla mnie jednak i dla mojej rodziny była to ważna data.opisz dzień w domu HARPAGONA- kartka z pamiętnika Elizy ( z.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. poleca76% Język polski .. Opisz wybrany przez siebie dzień w szkole !. Dom To był niesamowity dzień,gdyż obchodziłam moje siódme urodziny.. Gdy dotarłyśmy na miejsce spotkałyśmy starszego pana.Spytałyśmy się go czy by .Pierwszy dzień wycieczki to nieprzyjemne wspomnienie ciasnego pociągu i długiej podróży.. Celem wypowiedzi jest np. uporządkowanie swoich uczuć, spokojne zastanowienie się nad jakimś wydarzeniem, przelanie na papier złości, gniewu, radości.Opisz jeden dzień z wakacji w formie pamiętnika Podobne tematy.. Przez admin .. Adresatem takiej wypowiedzi jest z reguły .. nadawca.. Konkurs plastyczno-literacki Kartka z pamiętnika - jeden dzień z powstania kościuszkowskiego adresowany był do uczniów z terenu Dolnego Śląska: - klas 4-6 szkoły podstawowej .. Powinien też pojawić się opis uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko fakty.. Kolejne dni naszej podróży zlewają się w mojej głowie w zielony sen..

opisz jeden dzień ze swoich wakacji.

Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opiszesz mi swój jeden dzień w postaci kartki z dziennika?. 2010-04-29 20:06:44 Opisz w formie kartki z pamiętnika pierwszy dzień w szkole minimum 10 zdan 2017-09-14 14:48:59 przedstaw w formie kartki z pamiętnika wspomnienia jednego z bohaterów mitu związane z poznaniem odyseusza 2014-02-13 23:00:32Opisz 2 dni feri w formie Pamiętnika.. Opisz jeden dzień (sobota) w formie kartki z pamiętnika.. poleca 84 % .. 82% Nieznana przygoda Odyseusza- kartka z pamiętnika.. Jeszcze wczoraj wieczorem nie mogłam się doczekać wizyty w Londynie a tutaj proszę, pierwszy dzień minął jak pięć minut.. Na polski muszę opisać 5 dni ze swojego życia w postaci dziennika ( opis dnia, raczej nie powinien zawierać głębszych przemyśleń itp. ) jednak ostatnio nie działo sie u mnie nic ciekawego, a żeby coś wymyślić tez nie mam weny.Pamiętnik - przykład Dzień 11 sierpnia 2014 roku był pogodny i upalny, tak samo jak każdy inny tamtego lata.. Wszak pamiętnik piszemy sami dla siebie!. 22.08.2013 r. Drogi pamiętniku!. Po uważnym zapoznaniu się ze wszystkimi pamiętnikami, których napłynęło łącznie około 400, zespół badawczy, po przeczytaniu każdego pamiętnika przez minimum dwie osoby, wytypował do prac Jury prawie 100 pamiętników.. Sobota 9 października Drogi pamiętniku, zacznę od początku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zadanie: wyobraź sobie, że jesteś jednym z duchów dziady ii opisz dzień ze swojego życia w formie pamiętnika pomóżcie proszę Rozwiązanie: z pamiętnika dziedzica dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo męczący rano obudziłemW formie kartki z pamiętnika Adama lub Ewy opisz emocje jednego z dwojga ludzi towarzyszyły im tuż po stworzeniu.. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie pracy w formie wpisu do pamiętnika.Ogłoszenie wyników konkursu.. Przedstaw myśli, emocje i przeżycia.. Gdy wróciłam odrobiłam lekcje i zjadłam obiad.. kasiunka114; 30.07.2011 niewiem Od 1 do 2 z 2 .. .Definicja.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. W pamiętniku pojawiają się opisy uczuć, przeżyć; refleksje - nie tylko suche fakty.Wypowiedź kierujesz z zasady sam do siebie, ponieważ pamiętnik nie jest przeznaczony dla niczyich oczu.. Postanowiłem zapisać to, co się dziś wydarzyło, abym mógł w .Opisz w formie kartki z pamiętnika pierwszy dzień w szkole minimum 10 zdan 2017-09-14 14:48:59; W formie kartki z pamiętnika opisz trzy dni z dziennika odyseusza 2012-01-15 14:53:31; Opisz akcje sabotarzu Alka z ,,Kamieni na szaniec,, w formie kartki z pamiętnika 2014-10-28 20:34:28Zadanie: muszę opisać swój dzień w formie pamiętnika w którym jestem kurą domową na angielski 50 100 słów proszę pomóżcie d Rozwiązanie: my day i get up 4 o clock and i went ate afterwards i talk with my friend chicken, he saw likeKARTKA Z PAMIĘTNIKA W tej formie wypowiedzi bardzo ważne są sprawy formalne: data (koniecznie!).Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt