Opisz swój plan lekcji po niemiecku
gram na komputerze(od 17 -19) wt.. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Plan lekcji po niemiecku.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Zadanie: opisz po niemiecku swój plan dnia minimum 130 słów, nie z google translator np o 7 wstaję, o 7 30 jem sniadanie itp proszę też tekst po polskuMam opisać ulubiony dzień w szkole (jakie mam przedmioty szkole i co na nie muszę zabrać).. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Dlaczego jest to tak trudne pytanie?. Godziny zegarowe napisz słownie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. słucham muzyki(od 17 -19)Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie..

3.Jak napisac plan lekcji po niemiecku?

Oto wzór opisu przyjaciela lub kolegi po niemiecku który może posłużyć za wzór podczas pisania własnego opisu: Jan ist mein bester Freund.. Poznasz nazwy kilkunastu rodzajów szkół (w tym szkół wyższych) oraz nazwy typowych przedmiotów szkolnych.. Czegoś zapomniałem… o tak!. Zjadłam obiad.. Napisz, że każdego dnia jesz śniadanie o 7.30.. Kryteria osiągania celów/wymagania.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Pytania i odpowiedzi na rozmowie kwalifikacyjnej po niemiecku.. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.Na pierwszej lekcji części 2. zajmiemy się tematem "szkolnym".. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00 3.od pon.. Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.. "Na pierwszej lekcji dowiesz się, jak się przedstawić po niemiecku oraz jak powiedzieć gdzie mieszkasz i skąd pochodzisz.. do pt odrabiam lekcje między godziną 16-17 4.pózniej w pon.. biegam(od 17 -19) śr. pływam(od 17 -19) czw.. W domu odpoczywałam.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela..

Oprócz: Napisz swoj plan dnia po niemiecku.

do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie.. Napisz, że najczęściej jesz płatki z mlekiem.. Może już wiesz, że przyimek ma zawsze decydujący głos, jeśli chodzi o przypadek , w tórym będzie słowo po nim:Tak jak już obiecałam we wpisie z planami tutaj podsumowaniem wraca seria „Niemiecki w 5 minut" (wszystkie posty z tej serii tutaj).Nowy post z serii będzie ukazywał się 2 razy w miesiącu.. gram na komputerze(od 17 -19) wt.. Proszę o pomoc!. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego.. Nauczysz się pytać rozmówcę, do jakiej chodzi szkoły, do której klasy, jakie ma ulubione przedmioty i nauczysz się udzielać odpowiedzi na te pytania.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Boże Narodzenie po niemiecku.. Wracając pamięcią do lat szkolnych, szczególnie miło wspominam ostatnie lekcje języka obcego przed świąteczną przerwą.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. Kilka słów poświęcimy też nauczycielom.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:ocenia swoje umiejętności w zakresie opisywania pokoju, jest skoncentrowany na wykonywaniu zadań i zaangażowany w pracę na lekcji..

Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim.

To wszystko 😀Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Chciałbym dodać iż w Piątek czyli "ulubiony dzień" mam J.Angielski (Podręcznik i zeszyt), J.Polski (Podręcznik i zeszyt, Historię (Podręcznik i zeszyt), Matematykę, Chemię.. W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku.. Das war eine Party die ein anderer Freund von mir veranstalltet hat.PO POLSKU Ideał piękna według mnie,to wysoki mężczyzna o ciemnych oczach.Koniecznie szatyn z lśniąco białymi zębami.Nie szata zdobi człowieka,lecz widzę go w eleganckich ciemnych spodniach,pięknej koszuli i marynarce.Jest bardzo zadbany,o czym świadczy jego gładka skóra.Włosy ma lekko wymodelowane za pomocą żelu.Delikatny zapach perfum jakich używa,urokliwe i przenikliwe .Napisz swoj plan dnia po niemiecku.. Pisaliśmy ją na lekcji .Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. Wiele osób twierdzi, że łatwiej jest im mówić o wadach niż zaletach.. Po południu poszłam do domu.. Czyżbyśmy nie znali swoich zalet?.

der Stundenplan - plan lekcji.

źródło:Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Cel lekcji w języku zrozumiałym dla ucznia: na dzisiejszej lekcji, pracując w grupie opiszesz pokój, aby doskonalić swoją orientację w przestrzeni.. Poznasz podstawową zasadę budowania pytań w języku niemieckim.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. słucham muzyki(od 17 -19) pt. wyprowadzam psa na spacer(od 17 -19) 5.w sobotę i niedzielę w .Tłumaczenie słowa 'plan lekcji' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Zrobiłam zadanie domowe.. Dzisiejszy wpis będzie trochę nietypowy.. 63% Język niemiecki formy czasowników w Imperfekt i Partizip Perfekt; 82% Opis dnia w czasie perfekt; Polecane teksty: 81% Odmiana rodzajników i zaimków ; 82% List formalny do firmy .Opisz swój dzień po niemiecku w czasie Perfekt .Jak pewnie zauważyłeś, powyższy opis pokoju po niemiecku zawiera bardzo dużo przyimków (auf, an, unter i tak dalej) - są to przyimki miejsca.. Dzisiaj będzie o tym, jak po niemiecku opisać, jakim środkiem transportu podróżujemy i dlaczego za pomocą przyimka mit 🙂Przykład opisu przyjaciela po niemiecku.. Przecież kto nie ma pojęcia o swoich talentach, nie będzie wiedział jak je rozwijać.opisz swój plan dnia krótko i zwiężle od pon.. Nauczysz się zadawać pytania rozmówcy - jak się nazywa, gdzie mieszka, skąd pochodzi.„Jakie są Pani mocne strony?".Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt