Napisz wywiad z wybranym bohaterem lektury
:)Spotkanie z bohaterem quo vadis; Napisz opowiadanie o spotkaniu małego księcia z bohaterem lektury obowiązkowej.. Po umyciu się i zjedzeniu śniadania postanowiłam wybrać się na długi spacer, ponieważ była piękna pogoda.napisz opowiadanie o wymyślonym spotkaniu Ani Shirley z wybranym realistycznym bohaterem książki; Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu; Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkaniaNapisz wywiad z Józefem Papkinem(jednym z głównych bohaterów lektury pt.,,Zemsta'').. Musi zawierać losy postaci i co najmniej 2 cechy charakteru Proszę o wysłanie odpowiedzi meilem.. Nie mam pojęcia jak napisac!. P: Oczywiście!. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:pytamy bohatera o to, czy zgadza się z opiniami o nim (np. zdaniami czytelników, krytyków literackich).. - Jakaś rada na zakończenie?. Wykonaj ćwiczenie 2 z zeszytu ćwiczeń ze str. 108. mogę nie przeżyć i chyba „zaprzyjaźniłem się" ze śmiercią.. 2011-02-28 17:41:47Napisz opowiadanie o spotkaniu z bohaterem wybranej lektury obowiązkowej który podczas spotkania nauczył cię czegoś ważnego.. Korzystać z wiedzy, którą zdobyłeś o bohaterze w trakcie lektury (możesz go np. pytać o przebieg jakiegoś wydarzenia opisanego w powieści).6..

!WYWIAD Z wybranym bohaterem z lektur.

84% Wywiad ze Skawińskim na temat jego życia i tułaczki; 85% Wywiad z LatarnikiemNapisz opowiadanie o spotkaniu z wybranym bohaterem lektury obowiązkowej, w czasie którego podzieli się on z Tobą swoimi doświadczeniami dotyczącymi życiowych wartości.. Mowa o Małym Księciu - bohaterze książki Antoine de Saint - Exupery'ego.. Wszyscy wkoło za Tobą przepadają, bo masz bardzo przyjazny charakter i jesteś wyjątkowo miłą osobą.Twoja praca powinna liczyć 200 słów.. - napisał w AIKIDO: Wywiad z sensei Jackiem Wysockim (6 dan Aikido) został przeprowadzony tuż po seminarium w Warszawie, 3 grudnia 2000 roku.. 82% Jaki wpływ wywarł na Skawińskim „Pan Tadeusz"?. Dziewczyny pokazują, że literaturą, nawet tą trudną i daleką od współczesnych czasów, można się dobrze bawić.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.Jeśli wymyślasz fikcyjny wywiad z bohaterem literackim, powinieneś: Znać jego dzieje i książkę, której jest bohaterem, czasy, w jakich żył.. 2010-03-05 15:11:47 Plan wydarzeń " Balladyny ".84% Wywiad ze Skawińskim - bohaterem noweli "Latarnik"..

Napisz wywiad z wybranym bohaterem literackim lektury obowiązkowej.

Wybierz dowolne zwierzę domowe poza psem i napisz w jego imieniu sprawozdanie z rozwiązanej przez nie zagadki detektywistycznej.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: napisz spotkanie z bohaterem z "opowiesci z narnii'Napisz wywiad z wybranym przez ciebie bohaterem powieści "Kłamczucha" (Romcia i Tomcio,Józef Kowalik,Ciotka Lila,Mamert Kowalik,Tosia Kowalik,Dr.Dąbek,Paweł Nowacki, Danusia,Cesia,Prof.Dmuchawiec,) BŁAGAM!. Wywiad przeprowadziła Natalia Mańkowska.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Czy uważasz, że książki mają wpływ na losy ludzi?. ma być nie skomplikowane i nie skopiowane DAJE 100 pkt.Przeprowadź wywiad z postacią z lektury zadaj pytania i od - rozwiązanie zadania.. Jana, Jana - Jan mu było.Przeprowadz wywiad z bohaterem literackim na temat ,, zgoda buduje , niezgoda rujnuje '' 2010-10-02 15:03:57; Czy pies może być bohaterem literackim?. Wyślij pracę na adres [email protected] .. Na początku chcę ci podziękować za to, że zgodziłeś się udzielić mi wywiadu.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!.

Przeprowadź wywiad z Twoim ulubionym bohaterem literackim.

POMOCY!. Napisz opowiadanie o spotkaniu dwóch bohaterów literackich z lektury obowiązkowej z 7 klasy.Przydatność 75% Opowiadanie: Moje spotkanie z duchem.. 83% Moje spotkanie ze Skawińskim - opowiadanie z dialogiem.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Nie musisz bać się czarów.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz kartkę z pamiętnika, uwzględniając konieczność pójścia do szkoły i użycia wózka inwalidzkiego.. Dziennikarz: (na jego twarzy maluje się widoczne przejęcie) - Dzień dobry.. Lektury; Uczucia wewnętrzne Skawińskiego, bohatera noweli „Latanik" Henryka Sienkiewicza" .Uczucie jakim darzyli się kochankowie doprowadza ich do śmierci.. donnerunbaiser; 17.01.2011 Ty:Dzień dobry, nazywam się X i pragnę przeprowadzić z panem wywiad, co Pan an to?Zwierzęta są twoja bratnią duszą i nie mógłbyś żyć z dala od nich.. Był to piękny, letni dzień, taki sam jak każdy.. Cztery Pytania i Cztery Odpowiedzi Proszę Pomóżcie.. Napisz plan wydarzeń opowiadania, w którym głównym bohaterem będzie wybrany król Polski.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Pomożecie muszę napisać wywiad?.

2014-10-16 18:03:26; Pomożecie napisać wywiad z wybranym bohaterem "Balladyny" .?

Oto dwie wybrane prace - Zuzi i Oliwii.. Nie lubisz przemocy i chciałbyś każdy konflikt rozwiązać jak najbardziej pokojowo.. Wykonaj ustnie ćwiczenie 3 z zeszytu ćwiczeń ze str. 109.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Harrym Potterem rozmawia Anna KowalskaR: Zapraszam do wywiadu przeprowadzonego z jednym z bohaterów utworu A. Fredry pt. "Zemsta", z zabawnym Papkinem: R: Papkinie, czy mógłbyś się nam przedstawić?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jeśli po prostu rozwiążesz to nauczyciel mi nie uzna (Przepisane z internetu) E-mail: [email protected]: napisz wywiad z wybranym przez siebie bohaterem lektury obowiĄzkowej.. Gdy wstałam jeszcze nie wiedziałam, że ten dzień zapamiętam bardzo długo.. Wypracowanie powinno dowodzić że dobrze znasz lekturę.. Pamiętaj, że praca musi być zgodna z treścią lektury.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Zadanie: wywiad z bohaterami lektury ten obcy minimum z 3 osobami po 4 pytania do kazdego bohatera Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz wywiad z Mary Lennox z Tajemniczego Ogrodu.. prosze na jekieś 5-10 pytań i odpowiedzi :) bendzie naj Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-06-12 18:31:03.. Ja jestem Józef Papkin, syn mego ojca Jana Papkina.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt