Przyjrzyj się fotografiom a następnie wykonaj polecenia
Przyporządkuj do każdego zdania właściwe uzupełnieniespośród oznaczonych literami A-C.. Proszę zapoznać się z dyskusji i odpowiedzi na pytania Przyjrzyj się mapie przedstawiającej kierunki wypraw krzyżowych, a następnie wykonaj polecenia: A. Podkreśl nazwy państw, z których pochodzili członkowie zakonów rycerskich.B.. b) Zastanów się i napisz, dlaczego ta czapka została wykorzystana przez przywódców rewolucji francuskiej (il.Uważnie przyjrzyj się mapie a następnie wykonaj polecenia,B i C B. Korzystając z mapy i legendy pod nią uzupełnij tabelę : C. jak oceniłbyś sytuacje gospodarcza Królestwa Polskiego ?. b) Obszary oznaczone cyfrą 1 to Kresy Wschodnie.. b) Wyjaśnij, z jaką postacią historyczną związany jest przedstawiony przedmiot.. 2011-02-05 10:44:25Przyjrzyj się ilustracji.. 0 odpowiedzi.Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia.. Utwory młodych Brytyjczyków stały się wzorem dla wielu zespołów rockowych, doskonale oddawały zachodzące na Zachodzie zmiany obyczajowe.. 2 .6 Przyjrzyj się fotografii.. 2) Wyjaśnij, jaką funkcję pełniła ukazana budowla w przeszłości.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3 odpowiedzi.. 2011-10-16 09:56:02 Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia .. ćwiczenie 1 str 10,11 blizej historiiDYSKUSJA I ODPOWIEDZI..

1.Przyjrzyj się fotografii, a następnie wykonaj polecenia.

8 Oceń, czy poniższe zdania są prawdziwe, czy fałszywe.. pytanie zadane 31 grudnia 2018 w Praca przez użytkownika niezalogowany.. 0 odpowiedzi.. Następnie wykonaj polecenia - wyszukiwanie 0 głosów.. Przyjrzyj się fotografiom Szczerbca i odpowiedz na pytania: .. potem przyjrzyj się ponownie zdjęciu Szczerbca, a następnie wykonaj .. c. Uzupełnij schemat o nazwy organów organizacji, których zadania zostały opisane.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzasadnij swoje zdanie .. Zadanie 2. a) Podaj imię i nazwisko mężczyzny na zdjęciu.. c) Wymień trzy funkcje pełnione przez niego w niepodległej Polsce.. Czy ma ktoś do polecenia jakiś klub jogi we Wrocławiu?. Jest ono dostępne dla użytkowników posiadających konto "premium".Przyjrzyj się uważnie płaskorzeźbie na stronie 28,(podręcznik ''Między Nami" ) a następnie wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia.Przyjrzyj się mapie wypraw Karola Wielkiego, a następnie porównaj ją z listą podbojów wymienionych przez Rolanda w strofie 172 i oceń, czy lista ta zawiera prawdziwe zwycięstwa francuskiego władcy.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się fotografiom i wykonaj polecenia..

(0-3) Przyjrzyj się fotografii, a następnie wykonaj polecenia.

Macie do polecenia jekieś repetytoria ósmoklasisty.. Zapisz w wyznaczonych miejscach imiona i nazwiska przedstawionych postaci.. Następnie wykonaj polecenia.. A. tekście 1.. 2019-11-21 19:30:27 Obejrzyj ilustrację, a następnie wykonaj polecenia .. c) Zaznaczone na mapie strzałki wskazują kierunki przemieszczania się ludności niemieckiej.. 2011-02-05 10:44:25Przyjrzyj się ilustracjom przedstawiającym wydarzenia z opowiadania,a następnie wykonaj pozostałe polecenia 2012-02-10 21:00:20 Korzystając z ilustracji , wykonaj polecenia; 2012-03-11 10:20:28 Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia .. 2019-11-21 19:30:27a) Uzupełnij poniższy tekst.. To jest piramida majów: 1) Napisz, na którym kontynencie znajduje się przedstawiona na fotografii piramida.. Następnie wykonaj polecenia - wyszukiwanie 0 głosów.. 2.Przeczytaj tekst źródłowy i obejrzyj obraz Stanisława Bagieńskiego.2 Przyjrzyj się fotografii.. Uczestnicy protestu widoczni na jednym ze zdjęć chcieli zlikwidować problem społeczny, który został opisany w 4.1.. Następnie .. (schemat w załączniku) a.. 2015-09-13 09:17:58 Przyjrzyj się rysunkowi przedstawiającemu plan katedry w Chartres.Przyjrzyj się ilustracji.. pytanie zadane 17 września 2013 w Zadania domowe przez użytkownika niezalogowany..

Przyjrzyj się ilustracjom A i B i wykonaj polecenia.

a) odpowiedz, z jakim wydarzeniem historycznym związana jest scena przedstawiona na rycinie5.. Wstaw w wolne kratki litery odpowiadające podanym opisom.. Następnie wykonaj polecenia.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.24 Na podstawie poniższej fotografii wykonaj polecenia.. b) Umieść na osi rok uchwalenia pierwszej konstytucji na świecie.. 2011-10-26 18:24:36 Polecenia wykonaj na zamieszczonej mapie konturowej polski 2017-10-10 22:50:03 Przeanalizuj wykres, a następnie wykonaj polecenia .. a) Napisz, jak się nazywała i czego symbolem była przedstawiona na nich czapka.. 0-2 p. a) Napisz, co przedstawia fotografia.. Podaj pełną nazwę organizacji, której dotyczy schemat.. pytanie zadane 22 stycznia 2020 w Edukacja przez użytkownika niezalogowany.. 0 odpowiedzi.a) Mapa obrazuje zmiany granic państwa polskiego po II wojnie światowej.. a) Jako prezydent Warszawy gorąco nawoływał mieszkańców miasta do obrony stolicy przed Niemcami.Przyjrzyj się rycinie, a następnie wykonaj polecenia.. A. Zapisz nazwę typu wybrzeża reprezentowanego przez fragment wybrzeża Bałtyku przedstawiony na .. 30 Przyjrzyj się fotografii, a następnie uzupełnij zdania poprawnymi informacjami.Przyjrzyj się ilustracji.. (zdjęcie płaskorzeźby) 2011-09-26 18:21:05 Przeanalizuj wykres, a następnie wykonaj polecenia ..

B. […]Przyjrzyj się ilustracji.Następnie wykonaj polecenia.

Określ, z jakim wydarzeniem jest związana .Przyjrzyj się zamieszczonym fotografiom.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii Następnie wykonaj.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii następnie wykonaj.Przyjrzyj sie zamieszczonej fotografii Nastepnie wykonaj.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii.. 1 marca 2018 @Gość Rozwiązanie zadania o które pytasz - zad.. Następnie wykonaj polecenia - wyszukiwanie 0 głosów.. b) Napisz nazwę formacji wojskowej, w której walczył w czasie I wojny światowej.. b. Wymień jeden z celów, któremu służyło jej utworzenie.. 2 Przyjrzyj się zamieszczonemu portretowi.. b) wymień elementy arhitektoniczne typowe dla renesansu , które są widoczne na fotografii daje 20 punktówOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Następnie wykonaj polecenia.. 0 głosów.. Następnie wykonaj polecenia.. Z których państw… poniżej.. Rozwiązania zadań .Przyjrzyj się fotografi.. 0 głosów.. 0 głosów.. Na podstawie podręcznika oraz atlasu geograficznego wykonaj polecenia .. przyjrzyj sie rysunkom przedstawiajacym godla i wykonaj polecenia.. Zaznacz literę „P" przy zdaniach praw-dziwych, a „F" - przy fałszywych.Następnie wykonaj polecenia.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.. Napisz, co przedstawia fotografia.. B. Wyjaśnij, z jaką postacią historyczną związany jest przedstawiony przedmiotZadanie 6 strona 31 ćwiczenia dla klasy 6 wczoraj i dziś przyjrzyj się fotografiom Wawelu następnie wykonaj polecenia a) napisz pod każdym zdjęciem ,jaki obiekt został na nim przedstawiony .. Znacznie jakieś agencje aktorskie godne polecenia ?. 2013-09-05 20:11:17 Przyjrzyj sie ilustracji przedstawiajacej francuski znaczek pocztowy i wykonaj polecenia .. B Z kolei osoby widoczne na pozostałej fotografii demonstrowały zgodnie z ideą 4.3. Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii Następnie wykonaj polecenia.. 0 odpowiedzi..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt